tālmācība

Rēzeknes novada Dricānu vidusskola piedāvā vispārējās vidējās izglītības TĀLMĀCĪBAS VIRZIENA programmu (kods 31011014).

2018./ 2019.mācību gadā tālmācībā uzņemam izglītojamos tikai 12.klasē.

KONTAKTPERSONA: direktores vietniece izglītības jomā Ilona Vilcāne, e-pasts: ilona.vilcane@saskarsme.lv;  tel.26464179

PIETEIKUMU iespējams iesniegt klātienē - jāierodas skolā, līdzi ņemot pasi un iepriekš apgūtās izglītības dokumentus.

Nāc un iegūsti vidējo izglītību tālmācībā BEZ MĀCĪBU MAKSAS!

ĒRTI
Mācības notiek individuāli jebkurā Tev pieejamā laikā un vietā. Ērti  apvienot mācības ar darbu un ģimeni.

MŪSDIENĪGI
Mācies izmantojot mūsdienīgu saziņas veidu - internetu un studiju materiālus elektroniskā vidē.

KĀ MĀCĪTIES TĀLMĀCĪBĀ
Tālmācībā izglītojamie mācās attālināti, patstāvīgi apgūstot mācību vielu, atbilstoši mācību plāniem kārtojot kontroldarbus un ieskaites.

Kļūstot par mūsu skolas izglītojamo, Tu saņemsi pieejas paroli skolvadības sistēmai E-KLASE.

Sākoties jaunam mācību gadam, sistēmā atradīsi savai klasei atbilstošos mācību priekšmetus, konsultāciju grafiku un skolotāju kontaktus, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties un noskaidrot dažādus jautājumus gan par mācību saturu, gan par pārbaudes darbiem.

Vairākas reizes semestrī skolotājs savā mācāmajā priekšmetā būs ievietojis dažādus mācību materiālus – lasāmvielas, uzdevumus, treniņu darbus, pārbaudes darbus un izmantojamo literatūru.

Savā e-pastā Tu saņemsi veicamos darbus, katram no tiem klāt  - komentāri par to, cik ilgā laikā darbiņš jāizpilda, kur un kā jāiesniedz (jānosūta).

Kad skolotājs būs saņēmis Tevis izpildīto mājas darbu, darbs tiks izlabots, novērtēts. Pēc tam Tu tiksi informēts par saņemto vērtējumu un pieļautajām kļūdām. Vērtējums būs apskatāms arī e-klasē.

VALSTS PĀRBAUDES DARBI ir jākārto klātienē, atbilstoši MK noteiktajā kārtībā.

Skatīts: 1848x         Ieteikt draugiem       TweetMe