dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Dricānu vidusskola NBA junioru līgā startēs kā New York Knick.


Šodien, 9. novembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā notika NBA Junioru līgas trešās sezonas drafta ceremonija, kuras laikā katrai skolas komandai tiks pielozēts NBA klubs, kuru tā pārstāvēs. Spēlētāji un spēlētājas saņems spēļu kreklus ar izlozētās NBA komandas simboliku.

NBA Junioru līgas turnīrā piedalās vispārizglītojošo skolu komandas, kurās kopā spēlē meitenes un puiši. Šosezon pirmo reizi Latvijā turnīrs tiek rīkots divās grupās, kas nosauktas NBA spēlējošo Latvijas basketbolistu vārdos.

...
2018-11-09 14:30  |  Skatīts: 50x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


BIJĀM RĪGĀ!


  Neskatoties uz lielo aukstumu , 27.februārī Dricānu vidusskolas mazie sākumskolēni devās uz „Sportland pirmie soļi basketbolā” finālu. Termometru stabiņi rādīja lielus mīnusus, bet saulīte visu dienu smaidīja un raidīja bērniem pavasarīgi siltus glāstus.

  Sacensības notika O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā. Latgali, Vidzemi un Zemgali pārstāvēja kopā 24 komandas. Starp 12 aktivitātēm bija ne tikai stafetes ar skriešanu, driblēšanu, mešanu, bet tika pārbaudītas arī bērnu un skolotāju zināšanas ar basketbolu saistītos jautājumos un pat sporta apavu šņorēšanas māka. „Driču pirmie soļi” komandai veicās diezgan labi, bet tiesības startēt nākamajā posmā Liepājā tā neieguva.

...
2018-03-01 09:56  |  Skatīts: 366x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lieliski panākumi Latgales reģionā !


23.01.2018 Balvos notika Latgales reģiona basketbola sacensības "Oranžā bumba"8. -9.klasei. Rēzeknes novada skolas pārstāvēja Dricānu vidusskolas audzēkņi un ieguva bronzas medaļas jeb 3.vietu🥉Paldies sportistiem par meistarīgo spēļu sniegumu un ieguldīto darbu.
Komandas sastāvs: Kristaps Obermans, Andris Keidāns, Jānis Dembovskis, Markuss Kalvāns, Viktors Pašķevičs, Stanislavs Golubovskis.
DVS saime ar jums lepojas!!!

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:51  |  Skatīts: 204x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Kauss Dricānu vidusskolas audzēkņiem!


 

Dricānu vidusskolas sporta zālē notika basketbola sacensības "Skolu kauss" 8.- 9.klasēm. Dricānu vidusskolas puiši izcīnīja zelta medaļas un uzvarēju kausu🏆. Komandas sastāvs: Andris Keidāns, Markuss Kalvāns, Stanislavs Golubovskis, Jānis Dembovskis, Jānis Vespers,Viktors Pašķevičs, Kristaps Obermans.
Sacensību labākai spēlētājs - Kristaps Obermans.🏀
Meitenes ieguva godalgotās .Komandas sastāvs: Aurēlija Zariņa, Ramona Trauberga, Anda Švilpa, Anastasija Abramova, Darja Selina,Anna Abramova, Milana Laizāne.
PALDIES par ieguldīto darbu un izcilo meistarību. DVS saime ar jums LEPOJAS!!!

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:46  |  Skatīts: 152x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Jauniešu kauss basketbolā!


Paldies Dricānu vidusskolas audzēkņiem par lielisko basketbola spēles sniegumu vidusskolu basketbola sacensībās Oranžā bumba. 
Meitenes izcīnīja godalgoto 1. vietu,komandas sastāvs: Anda Švilpa,Aurēlija Zariņa, Ramona Trauberga,Evija Alvīne Brokāne,Ija Obrumane, Diāna Petrunina, Darja Selina.
Savukārt jaunieši izcīnija 2.vietu,komandas sastāvs: Iļja Jeršovs, Vitālijs Žuks, Jānis Gorodničijs,Raitis Pizičs,Kristaps Obermans,Markuss Kalvāns,Andris Keidāns,Jānis Dembovskis,Jānis Vespers,Stanislavs Golubovskis. 
Labākās spēlētājas balvu saņēma IJA OBRUMANE!
Paldies basketbolistiem un viņu vecākiem par ieguldījumu jauniešu vispusīgajā fiziskajā sagatavotībā...

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:42  |  Skatīts: 170x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Vēl viens kauss Drcānu vidusskolai!!!


Šodien, 08.02.2018 Maltas vidusskolas sporta zālē notika 4.-5. klases basketbola sacensības” Oranžā bumba ”, arī šajā vecuma grupā Dricānu vidusskolas skolēni bija nepārspējami.

Pārliecinoši 1. vietu , zelta medaļas, diplomus un uzvarētāja kausu ieguva Dricānu vidusskolas meitenes.

Komandas sastāvs: Sintija Stroža, Zelma Semule, Loreta Laima Treikule, Estere Abramova, Diāna Boičenko, Krista Kokina, Evija Drebeinieka.

Rēzeknes novada 4.-5. klašu labākā spēlētāja Zelma Semule!!!

Zēni ieguva godalgoto 2.vietu, sudraba medaļas un diplomus.

Komandas sastāvs: Andrejs Bogdanovs, Daniels Ceirulis, Emīls Sedols, Armands Kančs, Kaspars Saveļjevs, Nikita Koroļkovs, Igors Plešanovs, Markuss Kozlovs.

Paldies visiem basketbolistiem par čaklo darbu, cīņas sparu, izturību un vispusīgo fizisko sagatavotību. Jāteic, ka skolu sacensības basketbolā ir noslēgušās, bet patiess gandarījums, ka 4 no 8 labāko spēlētāju tituli ir Dricānu vidusskolas audzēkņi.

 Patiess lepnums visam Dricānu vidusskolas kolektīvam!

Sporta skolotāja: Inese Bolšija

Komentāri (0)  |  2018-02-08 17:42  |  Skatīts: 200x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Jauno basketbolistu kauss !


Šodien Dricānu vidusskolas sporta zālē notika basketbola sacensības  6.- 7.klasēm. Dricānu vidusskolas meitenes izcīnīja 1. vietu , zelta medaļas un uzvarēju kausu. Komandas sastāvs:Anna Abramova, Darja Selina, Milana Laizāne, Zelma Semule, SintijaStroža,Loreta Laima Treikule, Evija Drebeinieka.

Sacensību labākā spēlētāja - Milana Laizāne.

Zēni ieguva godalgoto 2. vietu un sudraba medaļas.Komandas sastāvs: Reini Elksnis, Kristaps Vuguls, Kaspars Strožs, Dāvis Ceirulis, Jānis Saulītis,Niks Švilpa, Daniels Ceirulis.

PALDIES par ieguldīto darbu un lielo cīņas sparu. DVS saime ar jums LEPOJAS!!!

2018-02-01 17:16  |  Skatīts: 211x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


DRIČU PIRMIE SOĻI BASKETBOLĀ


        Ikvienam cilvēkam ir jāiesaistās sporta aktivitātēs, jo tā tiek nodrošināta ne vien laba veselība, bet arī možs gars un laba oma. Lai radītu patikšanu un pieradumu, šī iesaistīšanās jāsāk pēc iespējas agrāk. Līdz ar to, uzzinot par projekta “Sportland pirmie soļi basketbolā” pusfināla stafetēm, Dricānu vidusskolas mazākie sākumskolas bērni tika nekavējoties pieteikti dalībai.

     17.janvārī sportošana notika Maltā. Startēja 15 Latgales reģiona komandas. 10 aizraujošās, interesantās stafetēs, iesaistījās visi bērni. Viņi izmantoja bumbiņas, bumbas, vingrošanas apļus, “miltu” maisus, rotaļu ķerru, “maizes klaipu”,  meta grozā, rāpās piepūšamajās atrakcijās… Pats galvenais, protams, bija draudzība un veiksmīga skolēnu sadarbība.

     Nobeigumā dalībnieki, platām acīm vērojot lielo augumu, saņēma dāvanas no basketbolista Kaspara Ciprusa rokām.

      Lielākais prieks bija par to, ka DRICĀNU VIDUSSKOLAS KOMANDA 

...
2018-01-18 15:52  |  Skatīts: 558x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Orintēšanās plus eko. FOTO


30.maijā Dricānu vidusskolas skolēni piedalījās orientēšanās sacensībās. Pavisam bija sagatavoti 10 kontrolpunkti. 1.-4.klasēm bija tikai jātrod 7 kontrolpunkti. Tuvākais kontrolpunkts bija, protams, pie skolas, tālākais pie Krācītes jeb Mazičas upītes. Sacensību mērķis bija vēl vairāk saliedēt klašu kolektīvus un labāk iepazīt skolas apkārtni. Visas klases startēja vienā laikā un kopā ar audzinātāju. Uzvarētājus noteica fiksējot sākuma un beigu laiku. Labākās klases tika apbalvotas ar diplomu un medaļu. Skolēniem šāda veida āra aktivitāte patika, un izteica vēlmi šāda veida pasākumu ieviest kā pavasara tradīciju. Noslēgumā, kā parasti, pavāres uz dzīvās uguns bija sarūpējušas ekozupu.

...
2017-06-04 12:28  |  Skatīts: 622x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jauniešu uzvara - skolu kauss basketbolā. FOTO1.vieta  meitenēm vidusskolu grupā, 2.vieta zēniem vidusskolu grupā.
LEPOJAMIES! 

...
2017-01-12 20:40  |  Skatīts: 398x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |