Ūdens piedzīvojums ir izdzīvots

Šogad, tāpat kā katru gadu, aprīlis Dricānu vidusskolā ir eko mēnesis. Šīs tradīcijas ietvaros skolas ekodraugi organizēja multidisciplināru starpnovadu ekosalidojumu “Ūdens piedzīvojums” 5.-9.klasēm, kas tika atzīmēts zem Pasaules Ūdens dienas zīmes.

Šogad skola pulcēja 7 Latvijas skolu komandas - Pļaviņu novada ģimnāzija, Rugāju novada vidusskolas, Rugāju novada Eglaines pamatskola, Tiskādu vidusskola, Aizupes pamatskola, Lubānas vidusskola, Riebiņu vidusskola. Tas bija iemesls ne tikai apzināt tīra dzeramā ūdens nenovērtējamo nozīmi cilvēka veselības uzturēšanai, labsajūtas un produktivitātes veicināšanai gan darbavietās, gan mājās, bet arī brīnišķīga iespēja runāt ar skolēniem caur bioloģijas, ķīmijas, fizikas, ģeogrāfijas, matemātikas latviešu valodas prizmu par visu apkārtējo ekosistēmu nozīmi ūdens veidošanā, uzturēšanā un saglabāšanā, cilvēku radītajām ietekmēm dabā.

Skolēni savai komandai krāja punktus, interaktīvā testā, darbojoties mācību priekšmetu stacijās, radošajās darbnīcās. Paldies ekociemiņiem par atsaucību un dalību, skolas ekogidiem, kas vadīja šo pasākumu, skolotāju komandai, kas nodrošināja ar izzinošiem uzdevumiem!

Komentāri (0)  |  2020-02-09 20:14  |  Skatīts: 682x
- Pievienot komentāru: