dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

SMU apmeklē Cits Bazārs Rīgā


    10. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) īstenotais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākums CITS BAZĀRS — notikums, kurā apmeklētājiem bija iespēja iegādāties jauniešu radītos produktus.

...
2018-03-12 13:21  |  Skatīts: 84x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dricānu vidusskolā ciemojās pārstāvji no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas.


       Piektdien, 16.februārī, pie mums, Dricānu vidusskolā, viesojās pārstāvji no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, lai 12.klases skolēnus mudinātu savas turpmākās izglītības gaitas turpināt kādā no Latvijas augstskolām vai universitātēm.

          Starp RTA pārstāvjiem bija trīs studenti – 1.kursa, 2.kursa un 4.kursa, kā arī RTA sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti, bija ieradušies arī kādreizējie RTU studenti, kuri savas mācības ir beiguši jau pirms vairākiem gadiem un tagad ir izglītoti, veiksmīgi cilvēki savās profesijās.

           Sarunā ar jauniešiem lielākoties tika uzsvērta nozīme izglītībai Latvijā, lai mudinātu skolēnus mācīties, nevis pēc vidusskolas beigšanas dotos darba meklējumos ārvalstīs. Tika noprezentēta arī prezentācija par RTA, par katru tās fakultāti, izglītības programmu, mācību ilgumu un katrā fakultātē notiekošajiem pasākumiem un tradīcijām. Visi tika aicināti aizdomāties par to, ka izglītība ir ļoti svarīga katra d

...
2018-02-16 14:15  |  Skatīts: 151x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


DVS LOGO konkurss


Dricānu vidusskolas Logo konkursa nolikums

1.Konkursa organizētājs.

1.1. Rēzeknes novada Dricānu vidusskola.

2. Konkursa mērķis.

...
2018-02-05 15:15  |  Skatīts: 133x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Žetonu vakars


2018-01-20 21:04  |  Skatīts: 112x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Cido sulas zibakcija


Dricānu vidusskolas 9.klases audzēkņi un audzinātāja, piedalījās Cido sulas zibakcijā, piesakot savu skolu kā "Driču devītie", un iekļuva Latvijas skolu simtniekā. Tādējādi bija iespēja vinnēt 24 Cido sulas paciņas. Skolēni izpētīja, kādi vērtīgi vitamīni ir Cido sulās un cik veselīgi ir to dzert. Patiess un garšīgs prieks bija visai Dricānu vidusskolas devītajai klasei par iespēju baudīt Cido sulas. Paldies organizatoriem par šādu iespēju.

...
2018-01-15 17:01  |  Skatīts: 88x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ciemos pie "Pilcenes" pansionāta ļaudīm


   Gada izskaņā Dricānu vidusskolas skolēni devās uz  Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta filiāli “Pilcene”, lai sniegtu nelielu koncertu un iepriecinātu ar dāvanām tos, kam tas visvairāk vajadzīgs – vecajiem ļaudīm, kuru ikdiena paiet pansionāta sienās.Vientuļie cilvēki tika ieskauti siltumā un uzmanībā, viņu acīs varēja redzēt neviltotu prieku un pateicību.
...
2017-12-29 09:52  |  Skatīts: 232x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku pasākums


      Ziemassvētki ir sapņošanas laiks, kurā notiek vislielākie brīnumi un piepildās neticamākās iedomas. Tikai katram pašam ir jārada savā sirdī sapnis un jāļauj tam kļūt par īstenību. Priecīgus svētkus un laimīgu Jauno gadu!...
2017-12-27 13:31  |  Skatīts: 298x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku pasākumi.


        Ieteikt draugiem       TweetMe    


Ziemassvētku tirdziņš


2017-12-12 09:38  |  Skatīts: 138x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Advente - Ziemassvētku gaidīšanas laiks.


Četras gaišas svecītes
Silda mūs putenī bargā,
Četras dvēselītes
Mūsu cerības sargā.

     Iededzot pirmo sveci, ir sācies ceļš cauri Adventes laikam uz baltajiem Ziemassvētkiem, ir sācies ceļš pretī Ziemassvētku brīnumam. Adventes laiks, kas parasti saistās ar vārdiem gaidīšanu un atnākšanu,  mieru, klusumu un pārdomām.
...
2017-12-07 15:09  |  Skatīts: 97x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] |