Dricānu vidusskolas dalība projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

Sākot ar 2017.gada septembriDricānu vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansētā projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" (projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001).

Projekta mērķis ir nodrošināt izglītības pakalpojuma daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

Galvenās aktivitātes:

1. Ilgtspējīgu individuālās pieejas attīstības pasākumu nodrošināšana mācību satura apguvei – individualizētas atbalsta personāla nodarbības, praktiskās nodarbības, mācību vizītes, u.c.

2. Ilgtspējīgu alternatīvu neformālās izglītības un ārpusstundu pasākumu  nodrošināšana - inovatīvas interešu izglītības programmas (STEM jomā), tehniskās dienas, radošās darbnīcas, festivāls u.c.

3. Pedagogu profesionālās pilnveides pasākumi.

2017./2018.māc.g. 1.semestrī Dricānu vidusskolā jau tiek īstenotas praktiskās nodarbības matemātikā 1.-6.klasēm, praktiskās nodarbības matemātikā 7.-9.klasēm, praktiskās nodarbības fizikā 7.-9.klasēm, interešu izglītības nodarbības robotikā 1.-6.klasēm un multimediju pulciņš, kā arī individuālās speciālā pedagoga konsultācijas.

17.oktobrī  projekta aktivitātēs iesaistītie 2.-6.klašu izglītojamie dosies mācību vizītē uz zinātkāres centru ZINOO Daugavpilī un 29.novembrī Dricānu vidusskolā notiks Tehniskā diena "Izmēģini, Uzzini, Aizraujies"  kopā ar SIA ASPIRED.

Projektu plānots īstenot 2 mācību gadus.

Komentāri (0)  |  2020-02-09 20:13  |  Skatīts: 989x
- Pievienot komentāru: