dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Ekoskola aicina


2019-03-18 11:47  |  Skatīts: 13x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Sniega prieka diena izdevusies


Vides izglītības fonda (FEE Latvia) un Ekoskolu aicināti, Dricānu vidusskolas saime iesaistījāmies starptautiskā akcijā klimata pārmaiņu mazināšanai – „Silto džemperu jeb Sniega prieka diena” – 12.februārī.

...
2019-02-14 19:19  |  Skatīts: 139x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Silti džemperi sniega prieka stundā


“Silto džemperu diena” ir ikgadēja akcija, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus. Silto džemperu dienā skolu telpās tiek nedaudz samazināta temperatūra, un visi ir aicināti uzvilkt siltāku džemperi, tādējādi arī simboliskā veidā apliecinot atbalstu iniciatīvai.

...
Skatīts: 66x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atkal GARŠĪGI LIKUMI


4 gadi, 75 Latvijas pilsētas un pagasti, lekcijas & vizītes 92 skolās & tehnikumos, 30+ izcili Latvijas pavāri & eksperti, 5786 skolēnu & jauniešu: ar šādu statistiku noslēgsies Vislatvijas projekts - GARŠĪGIE LIKUMI, kurā jaunieši atraktīvā veidā caur ES pārtikas likumu prizmu apguva lēmumu pieņemšanu ES.

...
Skatīts: 83x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kas gan tie par Ziemassvētkiem, bez tirdziņa


Semestra pēdējā mācību nedēļa iesākusies īpaši krāšņi un gardi - 20. decembra rīta agrumā Dricānu vidusskolas saime pulcējās, lai tirgotos un iepirktos pašu sarīkotajā Ziemassvētku tirdziņā! Tirdziņš bija veidots, lai mudinātu dzīvot veselīgi – atbalstīt vietējo produkciju, roku darbu, produkciju, kas nes iespējami mazāku eko pēdu, draudzīgs un “uzrunājošs” iepakojums. Kā arī mudināt ne tikai būt patērētājam, bet būt arī devējam – ziedot Rēzeknes dzīvnieku patversmei. Paldies visām skolēnu ģimenēm par iesaistīšanos gardumu un skaistumu gatavošanā, lai tirdziņš izdotos tik jauks!

...
Skatīts: 100x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sagaidīsim ziemas draugus - putnus


Katrs dabas draugs uzskatīs par savu pienākumu palīdzēt mūsu draugiem – putniem pavadīt bargo ziemu. Putnu barotavas ierīkošana neprasa nekādas lielas pūles, ne arī izdevumus. To katrs var viegli veikt, ja ar patiku un mīlestību ķeras pie šā darba.

...
Skatīts: 73x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ekopadome aicina


Eglītes skolas foajē

...
Skatīts: 70x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Domā "zaļi" un nes gaismu Latvijai


Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām no 1. oktobra līdz 5. novembrim Likteņdārzs aicināja Latvijas skolu skolēnus veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai piedalītos konkursā par lielāko novada sveci. Konkurss ir noslēdzies ar necerēti lielu atsaucību – tajā piedalījās 150 klases no 74 Latvijas skolām, kopā savācot

...
Skatīts: 68x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Rīcības nedēļa 2018


Ekoskolu Rīcības dienas ir plaša ikgadēja vides kampaņa Latvijā, kurā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skola, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mainīt priekšstatus un paradumus veselākas vides vārdā. Šogad kampaņa notiks no 29. oktobra līdz 4. novembrim un vienos vairāk nekā 43 600 skolēnu un 5200 pedagogu.

...
Skatīts: 67x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pasaules pārtikas diena


Varbūt ir vērts aizdomāties, kaut reizi gadā - 16.oktobrī!

Materiāls ņemts no

...
Skatīts: 66x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.