Noslēgusies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2017. gadā realizācija.

Dricānu vidusskolas Skolēnu parlaments piedalījās un realizēja projektu ”Skolēnu parlaments – skanīgs un vienots!”. Kopējā projekta summa 510 EUR. Tika iegādāta pārnēsājamā aktīvā akustiskā sistēma, mikrofons un statīvs, kas pielāgota āra apstākļiem un uzlabos tieši āra pasākumu kvalitāti Dricānu vidusskolā. Iegādājoties šo skaņu aparatūru, skolā organizētie pasākumi kļūs vēl daudzveidīgāki un kvalitatīvāki, par ko ir liels prieks. Bet tas nav viss. Projekta ietvaros tika iegādāti arī vienādi 20 krekliņi ar attiecīgo Dricānu vidusskolas apdruku. Šos krekliņus varēs izmantot gan Skolēnu Parlamenta pārstāvji, gan skolotāji, gan arī skolēni, kuri piedalās dažādos konkursos vai aktivitātēs un pārstāv Dricānu vidusskolu, kas ļaus sajusties vienotiem Dricānu vidusskolā.

Komentāri (0)  |  2020-02-09 20:11  |  Skatīts: 487x
- Pievienot komentāru: