Dricānu vidusskolas skolotāji

Dricānu vidusskolas skolotāju kolektīvs 2017/2018.m.g.

Skaidrīte Strode - skolas direktore, ģeogrāfijas sk.9.-11.kl.

Ilona Vilcāne - d.v. izglītības jomā, logopēds, dabaszinību sk.3.kl., matemātikas sk.3.kl.

Iveta Dembovska- d.v.audzināšanas jomā, 9
. kl.audz., skolas psihologs, vizuālās mākslas sk.3., 5.-11.kl., psiholoģijas sk.

Zoja Deksne -  6.kl.audz., matemātikas sk. 6.,7., 8., 9.kl., interešu izglītības sk.

Inguna Butkāne - 2.kl.audz., sākumskolas sk., lietvede, interešu izglītības sk.

Kristīne Liepiņa - 3., 4.kl.audz., sākumskolas sk., matemātikas sk.5.kl., mājturības un tehnoloģiju sk.3.kl.

Santa Bokta - 7.kl. audz., sākumskolas, karjeras konsultants, ģeogrāfijas sk.7., 8.kl., latviešu val., sociālās zinības sk.3.kl., pagarinātās darba dienas grupas sk.

Silvija Bokta - 1.kl. audz., sākumskolas sk., interešu izglītības sk., izglītības metodiķis

Sandra Saulīte - 5.kl. audz., dabaszinības 5.kl., bioloģijas, mājturības un tehnoloģiju sk., Ekoskolas koordinatore

Velta Adijāne - latviešu valodas un literatūras sk.7.-9.kl.

Aina Pelše -  12.kl.audz., ekonomikas, sociālo zinību, ētikas sk., bibliotekāre

Silvija Laizāne - 8.kl.audz., Latvijas un pasaules vēstures, kulturoloģijas, politikas un tiesību, kristīgās māc.sk.

Nataļja Puzirevska - angļu val.sk.3., 5., 7.kl. un krievu val.
sk.

Zigrīda Zapāne -  11.kl.audz., angļu val.sk.1., 2., 4., 6., 8.-12.kl.

Gunta Kazuševa -  latviešu val. un literatūras sk.5., 10.-12.kl.

Inese Bolšija - 10.kl.audz., sporta sk.4.-10.kl. un informātikas sk., interešu izgl.sk.

Ineta Kruste- ķīmijas skolotāja

Benita Bojāre- speciālais pedagogs

Ināra Ūzula - matemātikas sk.10.-12.kl.

Edgars Krusts - sporta sk.1.-3., 11., 12.kl., interešu izglītības sk

Jānis Zapāns - mājturība un tehnoloģiju sk., interešu izglītības sk.

Jānis Ikstens - fizikas sk., interešu izglītības sk.

Jānis Veličko - mūzikas sk., interešu izglītības sk.

Komentāri (0)  |  2014-03-28 15:33  |  Skatīts: 8084x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds: