Dricānu vidusskolas skolotāji

Dricānu vidusskolas skolotāju kolektīvs 2017/2018.m.g.

Skaidrīte Strode - skolas direktore, ģeogrāfijas sk.9.-11.kl.

Ilona Vilcāne - d.v. izglītības jomā, logopēds, dabaszinību sk.3.,5.kl., matemātikas sk.3.kl.

Iveta Dembovska- d.v.audzināšanas jomā,
8. kl.audz., skolas psihologs, vizuālās mākslas sk.3., 5.-11.kl., psiholoģijas sk.

Zoja Deksne -  5.kl.audz., matemātikas sk.5., 7., 8.kl., interešu izglītības sk.

Inguna Butkāne - 1.kl.audz., sākumskolas sk., lietvede, interešu izglītības sk.

Kristīne Liepiņa - 2., 3.kl.audz., sākumskolas sk., matemātikas sk.6.kl., mājturības un tehnoloģiju sk.3.kl.

Santa Bokta - 6.kl. audz., sākumskolas, karjeras konsultants, ģeogrāfijas sk.7., 8.kl., dabaszinības, latviešu val., sociālās zinības sk.3.kl., pagarinātās darba dienas grupas sk.

Silvija Bokta - 4.kl. audz., sākumskolas sk., interešu izglītības sk., izglītības metodiķis

Sandra Saulīte - bioloģijas, mājturības un tehnoloģiju sk., Ekoskolas koordinatore, interešu izglītības sk.

Velta Adijāne - latviešu valodas un literatūras sk.6.-9.kl.

Aina Pelše -  11.kl.audz., ekonomikas, sociālo zinību, ētikas sk., bibliotekāre

Silvija Laizāne - 7.kl.audz., Latvijas un pasaules vēstures, kulturoloģijas, politikas un tiesību, kristīgās māc.sk.

Nataļja Puzirevska - angļu val.sk.3., 5., 7.kl. un krievu val.
sk.

Zigrīda Zapāne -  10.kl.audz., angļu val.sk.1., 2., 4., 6., 8.-12.kl.

Gunta Kazuševa -  12.kl.audz., latviešu val. un literatūras sk.5., 10.-12.kl.

Inese Bolšija - 9.kl.audz., sporta sk.4.-10.kl. un informātikas sk., interešu izgl.sk.

Ināra Orlova- programmas "Esi līderis" vadītāja, ķīmijas sk., laborante, pagarinātās darba dienas grupas sk.

Benita Bojāre- speciālais pedagogs

Tatjana Červinska - matemātikas sk.9.-12.kl.

Edgars Krusts - sporta sk.1.-3., 11., 12.kl., interešu izglītības sk.

Jānis Zapāns - mājturība un tehnoloģiju sk.

Jānis Ikstens - fizikas sk., interešu izglītības sk.

Jānis Veličko - mūzikas sk., interešu izglītības sk.

2014-03-28 15:33  |  Skatīts: 7659x         Ieteikt draugiem       TweetMe