dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Panākumi Skatuves runas konkursā.


     19.februārī notika Rēzeknes novada Skatuves runas konkurss, tajā piedalījās arī trīs Dricānu vidusskolas audzēkņi: Agnese Andrejeva 2.kl.; Ralfs Bokta 11.kl.; Iļja Gruznovs 11.kl. Mūsu skolēnu sniegums bija pārliecinošs! Pēc divu daiļdarbu fragmentu norunāšanas RALFAM BOKTAM tika piešķirta

...
2019-02-21 10:49  |  Skatīts: 90x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Gudrs vēl gudrāks !


Ceturtdien, 10. janvārī, LTV studijā notika 10. klašu skolnieku 3. raidījuma filmēšana erudīcijas spēlei “Gudrs vēl gudrāks ! ” .  Arī Dricānu vidusskolas 10.klases skolnieks Jānis Vespers  un viņa klasesbiedri, tika uzaicināts piedalīties raidījumā. Jānis savas zināšanas apliecināja ļoti augstā līmenī. Bet par to, kā īsti veicās Jānim spēlē, varēs noskatīties 14. februāri LTV kanālā.

...
Komentāri (1)  |  2019-01-11 18:30  |  Skatīts: 149x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sasniegumi mācību priekšmetu OLIMPIĀDĒS 2018./2019.mācību gadā


        2018./2019.mācību gads sākās ar siltiem, jaukiem un rudenim nepierastiem laikapstākļiem un daudziem notikumiem - ražas laiku, patriotu mēnesi, Latvijas 100-gades svinēšanu, Ziemassvētku gaidīšanas laiku... Šis bija laiks, kad tika uzsākta dalība MĀCĪBU  OLIMPIĀDĒS. Dricānu vidusskolas skolēni 1.mācību semestrī piedalījās divās olimpiādēs - bioloģijas un angļu valodas - un  abās guva godalgotās vietas.

         Arī 2.mācību semestrī mūsu skolas skolēni piedalījās vairākās mācību olimpiādēs un arī guva godalgotās vietas.

     Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMI –  10.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 10.klasēm, skolotāja Sandra Saulīte un par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādē 9.-10.klasēm, skolotāji Sandra Saulīte, Jānis Ikstens, Ineta Kruste.

      Jānis ir uzaicināts pārstāvēt Rēzeknes novadu bioloģijas olimpiādes valsts posmā Rīgā 23.-25.janvārī un Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādes 2.posmā Rīgā 16.februārī. 

      Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  10.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības ķīmijas olimpiādē 10.klasēm, skolotāja Ineta Kruste.

 

     Skolēnu pavasara brīvdienās, kamēr visi atpūtās un baudīja pavasarīgos laikapstākļus, 6.klases skolniece LAIMA  LORETA  TREIKULE piektdien, 15.martā piedalījās 7. Latgales novada atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiādē

...
Skatīts: 160x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Zaļi darbi gaismu dod


Sirsnīgu paldies no Kokneses fonda par mūsu skolas dalību Likteņdārza rīkotajā sveču vākšanas konkursā, kura kulminācija ar jaunizveidoto sveču izstādīšanu un uzvarētājklašu apbalvošanu notika svētdien, 18.novembrī, Likteņdārzā. Kopumā 5.klases skolēni savāca un nodeva 9,8kg sveču atlikumu. Kā pateicību Kokneses fonds katrai skolai ir sarūpējis dāvanu vienu jaunizveidoto sveci. 

...
2018-11-23 18:37  |  Skatīts: 158x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ar sirdi Rēzeknes novadā


    16. oktobrī notika Rēzeknes novada erudīcijas konkurss vidusskolu komandām “Ar sirdi Rēzeknes novadā ”. Šoreiz savas zināšanas par Rēzeknes novadu pārbaudīja astoņas vidusskolu komandas. Spraigā cīņā DRICĀNU VIDUSSKOLAS komanda izcīnīja 2. VIETU.

    PALDIES skolotājai SILVIJAI LAIZĀNEI par atbalstu.

...
2018-10-18 15:39  |  Skatīts: 189x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀS VIETAS vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā


           Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde 2017./ 2018.mācību gadā izsludināja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu  skolu jaunatnei “Dzimtais novads bērna acīm”.

          Šajā konkursā kopumā tika iesniegti 85 darbi dažādās vecuma grupās. Dricānu vidusskola tika pārstāvēta ar 5 darbiem.  Pirmdien, 7.maijā Izglītības pārvaldē notika apbalvošanas pasākums un meistarklase Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolā. Izvērtējot visus konkursa darbus, žūrija darbu autoriem pasniedza pateicības par piedalīšanos un diplomus par iegūtajām godalgotajām vietām.

      Patiess prieks par 11.klases skolnieci DITU DEMBOVSKU, kura par savu darbu "Mēness atspulgs Liepkalna pļavās", saņēma Rēzeknes novada pašvaldības I PAKĀPES DIPLOMU.

      Tāpat arī lepojamies ar 12.klases skolnieces VILMAS  KOLNEJAS sniegumu, kura par savu darbu "Starp Dzērvanienes pakalniem ejot"  saņēma Rēzeknes novada pašvaldības II PAKĀPES DIPLOMU.

...
Skatīts: 162x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es mācēju danci vest.


    20. aprīlis pagājis deju zīmē, jo notika Rēzeknes un Viļānu novadu deju kolektīvu skate. Šajā skatē piedalījās arī Dricānu vidusskolas deju kolektīvi. Varam būt gandarīti un lepni par saviem dejotājiem, jo kolektīvi tika atzinīgi novērtēti un ieguva:

8.-11. klašu

...
2018-04-26 19:42  |  Skatīts: 222x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


PANĀKUMI Valsts 18.atklātajā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures OLIMPIĀDĒ un konkursā "VUOLYUDZĀNI"


        Jau tradicionāli katru gadu aprīļa beigās Rēzeknē tiek rīkots Latgales reģiona skatuves runas konkurss “Vuolyudzāni” un  atklātā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures olimpiāde. Šogad 21.aprīlī abi pasākumi notika jau astoņpadsmito reizi. Dricānu vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās tajos un guva panākumus.

...
2018-04-26 14:56  |  Skatīts: 182x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Godalgotā vieta konkursā "Topi par meistaru 2018"


        Jau trešo gadu pēc kārtas Rēzeknes tehnikums organizē kokapstrādes tehnoloģiju konkursu"Topi par meistaru" vispārizglītojošo skolu skolēniem, lai popularizētu galdniecības profesijas, veicinātu karjeras izglītību un dotu iespēju pilnveidot prasmes kokapstrādē. Šogad konkurss tika rīkots ne tikai Rēzeknes pilsētas, bet arī Rēzeknes novada vispārizglītojošo skolu skolēniem.

...
2018-03-15 14:40  |  Skatīts: 283x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀS VIETAS Eiropas Dabaszinātņu olimpiādē


       Šogad pirmo reizi Dricānu vidusskolas pārstāvji piedalījās Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē (EUSO), kas ir integrēta, daudznozaru uz praktiskajiem darbiem balstīta olimpiāde.

       EUSO uzdevumi ir problēmorientēti, komandas darbā balstīti, kas ļauj dalībniekiem attīstīt gan komandas prasmes, gan izaicināt sevi dabaszinātņu disciplīnās. Olimpiādē var piedalīties jaunieši līdz 17 gadu vecumam. Olimpiādes noslēguma posms katru gadu norisinās citā Eiropas Savienības valstī un no katras dalībvalsts piedalās divas komandas ar trīs dalībniekiem komandā.

...
2018-02-27 15:05  |  Skatīts: 315x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] [6] |