dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Godalgotā vieta konkursā "Topi par meistaru 2018"


        Jau trešo gadu pēc kārtas Rēzeknes tehnikums organizē kokapstrādes tehnoloģiju konkursu"Topi par meistaru" vispārizglītojošo skolu skolēniem, lai popularizētu galdniecības profesijas, veicinātu karjeras izglītību un dotu iespēju pilnveidot prasmes kokapstrādē. Šogad konkurss tika rīkots ne tikai Rēzeknes pilsētas, bet arī Rēzeknes novada vispārizglītojošo skolu skolēniem.

       7.martā konkursā "Topi par meistaru 2018" kopumā iesaistījās 14 skolēni, startējot 6.-7. un 8.- 9. klašu grupās. Konkursa uzdevumi paredzēja prasmju pārbaudi atbilstoši konkursa dalībnieku sagatavotībai.

   Dricānu vidusskolu konkursā pārstāvēja 3 dalībnieki: Kristaps Vuguls (6.klase), Dainis Greckis (7.klase) un Jānis Saulītis (9.klase).

     Patiess prieks par 9.klases skolnieku JĀNI  SAULĪTI, kurš konkursā  8.-9.klašu grupā ieguva godalgoto 2.VIETU.

   

    PALDIES mājturības un tehnoloģiju skolotājam Jānim Zapānam, kurš motivē skolēnus iesaistīties ārpusstundu aktivitātēs un lieliski sagatavo dalībai konkursā.

2018-03-15 14:40  |  Skatīts: 29x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


GODALGOTĀS VIETAS Eiropas Dabaszinātņu olimpiādē


       Šogad pirmo reizi Dricānu vidusskolas pārstāvji piedalījās Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē (EUSO), kas ir integrēta, daudznozaru uz praktiskajiem darbiem balstīta olimpiāde.

       EUSO uzdevumi ir problēmorientēti, komandas darbā balstīti, kas ļauj dalībniekiem attīstīt gan komandas prasmes, gan izaicināt sevi dabaszinātņu disciplīnās. Olimpiādē var piedalīties jaunieši līdz 17 gadu vecumam. Olimpiādes noslēguma posms katru gadu norisinās citā Eiropas Savienības valstī un no katras dalībvalsts piedalās divas komandas ar trīs dalībniekiem komandā.

...
2018-02-27 15:05  |  Skatīts: 92x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


1.VIETA SKOLĒNU RADOŠO DARBU KONKURSĀ


    Svinot valodas svētkus, 2017. gada 26. septembrī, Latviešu valodas aģentūra izsludināja RADOŠO  DARBU  KONKURSU  SKOLU  JAUNATNEI  “Kas manu tautu dara stipru”. Konkursā skolēni tika aicināti atklāt Latvijas spēka un stipruma avotus.

        Latviešu valodas aģentūras izsludinātajā konkursā piedalījās skolēni ne tikai no dažādiem Latvijas novadiem, bet arī no latviešu skoliņām pasaulē – Losandželosas Latviešu skolas, Mineapoles sv. Paulas latviešu skolas, Eiropas skolas Frankfurtē, Upsalas Valodu skolas, Ņujorkas ev. lut. draudzes pamatskolas Ņūdžersijā, Briseles 2. Eiropas skolas, Latviešu valodas tālmācības skolas Turcijā.

     Konkursa darbi tika vērtēti pēc šādiem kritērijiem: darba atbilsmes tematam; autora personiskās attieksmes un domas atklāsmes; oriģinalitātes un radoša temata risinājuma; koptas un bagātas valodas; valodiskās izpausmes radošuma; darba vizuālās kvalitātes.

     Uzvarētāju apbalvošana notika Dzimtās valodas dienas pasākumā 2018.gada 21. februārī  Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē.

    No rekordlielā iesniegto darbu skaita – astoņi simti astoņdesmit pieciem (885) darbiem – žūrijas komisija  spraigā diskusijā vērtēja un noteica labākos radošos darbus klašu grupās un zīmējumu grupā.

        Tāpēc jo īpašs prieks un lepnums visai Dricānu vidusskolas saimei ir par  mūsu 11.klases skolnieci DITU  DEMBOVSKU, kuras darbs zīmējumu grupā ieguva 1.VIETU.

    Sirsnīgi PATEICAMIES Ditai par ieguldīto darbu un vizuālās mākslas skolotājai Ivetai Dembovskai par pašaizliedzīgo darbu, sagatavojot skolēnus konkursiem un rosinot dalībai tajos!

...
2018-02-22 14:45  |  Skatīts: 407x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


SKATUVES RUNAS KONKURSS


         20.februārī notika Rēzeknes novada skolu jaunatnes SKATUVES RUNAS UN MAZO FORMU UZVEDUMU KONKURSS. Dricānu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja 3 dalībnieki - Laima Loreta Treikule (5.klase), Iļja Gruznovs (10.klase) un Ralfs Bokta (10.klase).

    IĻJA  GRUZNOVS ieguva Rēzeknes novada pašvaldības I pakāpes diplomu.

      21.martā IĻJA piedalījās Latvijas izglītības iestāžu skolēnu LATGALES REĢIONĀLAJĀ skatuves runas konkursā, kurš notika Rēzeknē  ARPC "Zeimuļs" un ieguva I PAKĀPES diplomu.

      RALFS BOKTA ieguva Rēzeknes novada pašvaldības II pakāpes diplomu.

      

       Paldies par piedalīšanos novada konkursā arī LAIMAI LORETAI TREIKULEI!

   Visus dalībniekus konkursam sagatavoja skolotāja Gunta Kazuševa. PALDIES par ieguldīto darbu un veiksmi Latgales reģiona skolu jaunatnes konkursā!

...
Skatīts: 43x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀ vieta novada LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDĒ


             Janvārī notika LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDE 11. un 12.klašu izglītojamajiem. Šogad olimpiāde pirmo reizi tika rīkota tiešsaistē.

          Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMU  par iegūto 3.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē saņēma 12.klases skolniece  KEITIJA  KINDZULE, skolotāja Gunta Kazuševa.

     Paldies par ieguldīto darbu!

...
2018-02-13 11:12  |  Skatīts: 49x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Balsis 2018


  Gatavojoties Latvijas valsts 100gadei, apzinot un padziļinot zināšanas par sava kultūrvēsturiskā novada tautasdziesmu mantojumu, 9. februārī notika Rēzeknes un Viļānu novadu skolu jaunatnes vokālās mūzikas konkurss "Balsis".

  Dricānu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja divi vokālie ansambļi.

8.-12. klašu vokālais ansamblis ieguva augstāko pakāpi.

  Dalībnieki: Darja Selina, Alise Amanda Braze, Laima Loreta Treikule, Laura Saveļjeva, Ramona Trauberga, Keitija Kindzule, Daiga Troška, Katrīna Semule, Valērija Šodnaka, Milana Laizāne.

3.-7. klašu vokālais ansamblis ieguva 1. pakāpi.

  Dalībnieki: Evija Drebeinieka, Diāna Boičenko, Estere Abramova, Sabīne Trauberga, Lauma Pučeite, Eliza Fiļipova, Alise, Amanda Braze, Laima Loreta Treikule.

Paldies dziedātājām un skolotājam Jānim Veļičko par ieguldīto darbu!

 

 

 

...
2018-02-09 15:09  |  Skatīts: 177x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀ vieta novada FIZIKAS OLIMPIĀDĒ


          19.janvārī notika Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības FIZIKAS OLIMPIĀDE 9., 10., 11. un 12.klašu skolēniem. Dricānu vidusskolu šajā olimpiādē pārstāvēja trīs dalībnieki un tika iegūta arī godalgotā vieta.

                                              

          Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –   9.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības fizikas olimpiādē, skolotājs Jānis Ikstens.

       Paldies abiem Jāņiem par labi padarīto darbu! ;)

2018-02-05 10:53  |  Skatīts: 48x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Godalgotās vietas LATGALES REĢIONA LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS olimpiādē


          24.janvārī Dricānu vidusskolas divas skolnieces - Laima Loreta Treikule  un Katrīna Semule piedalījās Latgales novada 6.atklātajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5.-6.klašu skolēniem.

      Olimpiāde bija ļoti kupli apmeklēta un tajā piedalījās liels skaits dalībnieku - 176 skolēni no visa Latgales reģiona. Tāpēc jo īpaši liels prieks un lepnums ir par mūsu skolas meitenēm, kuras pierādīja savas zināšanas un sīvā konkurencē savās klašu grupās ieguva GODALGOTĀS  VIETAS!       

       6.klases skolniece KATRĪNA  SEMULE 6.klašu grupā ieguva 1.VIETU.

     5.klases skolniece LAIMA  LORETA  TREIKULE 5.klašu grupā ieguva 2.VIETU.

   

PALDIES skolotājām VELTAI ADIJĀNEI un GUNTAI  KAZUŠEVAI par atbalstu un ieguldīto darbu!

...
2018-01-25 14:57  |  Skatīts: 98x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sasniegumi novada LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS olimpiādē


     Skolā ir sācies otrais darba cēliens - 2017./2018.mācību gada 2.semestris. Semestri skolēni uzsāka ne tikai ar ikdienas mācību darbu skolā, bet arī ar aktīvu dalību novada un reģionālajās mācību priekšmetu OLIMPIĀDĒS.

     16.janvārī 9.klases skolniece

...
2018-01-16 12:55  |  Skatīts: 148x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dalība Vislatvijas skolēnu JAUNRADES DARBU KONKURSĀ


    15.decembrī Galēnu pamatskolā notika Vislatvijas skolēnu JAUNRADES DARBU KONKURSA noslēguma pasākums, kurā notika konkursa dalībnieku apbalvošana.


     Konkurss jau vairākus gadus tiek organizēts sadarbībā ar Skolēnu Kultūrvēstures biedrību un Riebiņu novada domes un Roberta Mūka muzeja atbalstu. Šī gada tēma bija 
...
2017-12-19 13:25  |  Skatīts: 86x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] |