dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Sasniegumi mācību priekšmetu OLIMPIĀDĒS 2018./2019.māc.g. 1.semestrī


        2018./2019.mācību gada 1.semestris ir īpašs un notikumiem bagāts - siltie, jaukie un rudenim nepierastie laikapstākļi, ražas laiks, patriotu mēnesis, Latvijas 100-gades svinēšana, Ziemassvētku gaidīšanas laiks... Šis ir arī laiks, kad tika uzsākta dalība MĀCĪBU  OLIMPIĀDĒS. Dricānu vidusskolas skolēni šajā laika posmā piedalījās divās olimpiādēs un  abās guva godalgotās vietas.

      Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  10.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 10.klasēm, skolotāja Sandra Saulīte. Jānis ir uzaicināts arī pārstāvēt Rēzeknes novadu bioloģijas olimpiādes valsts posmā Rīgā 23.-25.janvārī. Turēsim īkšķus!

     Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMI –  11.klases skolniekam GVIDO  IGAUNIM par iegūto 3.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasēm, skolotāja Zigrīda Zapāne un iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 11.klasēm, skolotāja Sandra Saulīte.

...
Skatīts: 34x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Zaļi darbi gaismu dod


Sirsnīgu paldies no Kokneses fonda par mūsu skolas dalību Likteņdārza rīkotajā sveču vākšanas konkursā, kura kulminācija ar jaunizveidoto sveču izstādīšanu un uzvarētājklašu apbalvošanu notika svētdien, 18.novembrī, Likteņdārzā. Kopumā 5.klases skolēni savāca un nodeva 9,8kg sveču atlikumu. Kā pateicību Kokneses fonds katrai skolai ir sarūpējis dāvanu vienu jaunizveidoto sveci. 

...
2018-11-23 18:37  |  Skatīts: 67x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ar sirdi Rēzeknes novadā


    16. oktobrī notika Rēzeknes novada erudīcijas konkurss vidusskolu komandām “Ar sirdi Rēzeknes novadā ”. Šoreiz savas zināšanas par Rēzeknes novadu pārbaudīja astoņas vidusskolu komandas. Spraigā cīņā DRICĀNU VIDUSSKOLAS komanda izcīnīja 2. VIETU.

    PALDIES skolotājai SILVIJAI LAIZĀNEI par atbalstu.

...
2018-10-18 15:39  |  Skatīts: 124x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀS VIETAS vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā


           Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde 2017./ 2018.mācību gadā izsludināja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu  skolu jaunatnei “Dzimtais novads bērna acīm”.

          Šajā konkursā kopumā tika iesniegti 85 darbi dažādās vecuma grupās. Dricānu vidusskola tika pārstāvēta ar 5 darbiem.  Pirmdien, 7.maijā Izglītības pārvaldē notika apbalvošanas pasākums un meistarklase Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolā. Izvērtējot visus konkursa darbus, žūrija darbu autoriem pasniedza pateicības par piedalīšanos un diplomus par iegūtajām godalgotajām vietām.

      Patiess prieks par 11.klases skolnieci DITU DEMBOVSKU, kura par savu darbu "Mēness atspulgs Liepkalna pļavās", saņēma Rēzeknes novada pašvaldības I PAKĀPES DIPLOMU.

      Tāpat arī lepojamies ar 12.klases skolnieces VILMAS  KOLNEJAS sniegumu, kura par savu darbu "Starp Dzērvanienes pakalniem ejot"  saņēma Rēzeknes novada pašvaldības II PAKĀPES DIPLOMU.

...
Skatīts: 137x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es mācēju danci vest.


    20. aprīlis pagājis deju zīmē, jo notika Rēzeknes un Viļānu novadu deju kolektīvu skate. Šajā skatē piedalījās arī Dricānu vidusskolas deju kolektīvi. Varam būt gandarīti un lepni par saviem dejotājiem, jo kolektīvi tika atzinīgi novērtēti un ieguva:

8.-11. klašu

...
2018-04-26 19:42  |  Skatīts: 185x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


PANĀKUMI Valsts 18.atklātajā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures OLIMPIĀDĒ un konkursā "VUOLYUDZĀNI"


        Jau tradicionāli katru gadu aprīļa beigās Rēzeknē tiek rīkots Latgales reģiona skatuves runas konkurss “Vuolyudzāni” un  atklātā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures olimpiāde. Šogad 21.aprīlī abi pasākumi notika jau astoņpadsmito reizi. Dricānu vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās tajos un guva panākumus.

...
2018-04-26 14:56  |  Skatīts: 150x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Godalgotā vieta konkursā "Topi par meistaru 2018"


        Jau trešo gadu pēc kārtas Rēzeknes tehnikums organizē kokapstrādes tehnoloģiju konkursu"Topi par meistaru" vispārizglītojošo skolu skolēniem, lai popularizētu galdniecības profesijas, veicinātu karjeras izglītību un dotu iespēju pilnveidot prasmes kokapstrādē. Šogad konkurss tika rīkots ne tikai Rēzeknes pilsētas, bet arī Rēzeknes novada vispārizglītojošo skolu skolēniem.

...
2018-03-15 14:40  |  Skatīts: 246x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀS VIETAS Eiropas Dabaszinātņu olimpiādē


       Šogad pirmo reizi Dricānu vidusskolas pārstāvji piedalījās Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē (EUSO), kas ir integrēta, daudznozaru uz praktiskajiem darbiem balstīta olimpiāde.

       EUSO uzdevumi ir problēmorientēti, komandas darbā balstīti, kas ļauj dalībniekiem attīstīt gan komandas prasmes, gan izaicināt sevi dabaszinātņu disciplīnās. Olimpiādē var piedalīties jaunieši līdz 17 gadu vecumam. Olimpiādes noslēguma posms katru gadu norisinās citā Eiropas Savienības valstī un no katras dalībvalsts piedalās divas komandas ar trīs dalībniekiem komandā.

...
2018-02-27 15:05  |  Skatīts: 271x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


1.VIETA SKOLĒNU RADOŠO DARBU KONKURSĀ


    Svinot valodas svētkus, 2017. gada 26. septembrī, Latviešu valodas aģentūra izsludināja RADOŠO  DARBU  KONKURSU  SKOLU  JAUNATNEI  “Kas manu tautu dara stipru”. Konkursā skolēni tika aicināti atklāt Latvijas spēka un stipruma avotus.

        Latviešu valodas aģentūras izsludinātajā konkursā piedalījās skolēni ne tikai no dažādiem Latvijas novadiem, bet arī no latviešu skoliņām pasaulē – Losandželosas Latviešu skolas, Mineapoles sv. Paulas latviešu skolas, Eiropas skolas Frankfurtē, Upsalas Valodu skolas, Ņujorkas ev. lut. draudzes pamatskolas Ņūdžersijā, Briseles 2. Eiropas skolas, Latviešu valodas tālmācības skolas Turcijā.

     Konkursa darbi tika vērtēti pēc šādiem kritērijiem: darba atbilsmes tematam; autora personiskās attieksmes un domas atklāsmes; oriģinalitātes un radoša temata risinājuma; koptas un bagātas valodas; valodiskās izpausmes radošuma; darba vizuālās kvalitātes.

     Uzvarētāju apbalvošana notika Dzimtās valodas dienas pasākumā 2018.gada 21. februārī  Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē.

    No rekordlielā iesniegto darbu skaita – astoņi simti astoņdesmit pieciem (885) darbiem – žūrijas komisija  spraigā diskusijā vērtēja un noteica labākos radošos darbus klašu grupās un zīmējumu grupā.

        Tāpēc jo īpašs prieks un lepnums visai Dricānu vidusskolas saimei ir par  mūsu 11.klases skolnieci DITU  DEMBOVSKU, kuras darbs zīmējumu grupā ieguva 1.VIETU.

    Sirsnīgi PATEICAMIES Ditai par ieguldīto darbu un vizuālās mākslas skolotājai Ivetai Dembovskai par pašaizliedzīgo darbu, sagatavojot skolēnus konkursiem un rosinot dalībai tajos!

...
2018-02-22 14:45  |  Skatīts: 553x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


SKATUVES RUNAS KONKURSS


         20.februārī notika Rēzeknes novada skolu jaunatnes SKATUVES RUNAS UN MAZO FORMU UZVEDUMU KONKURSS. Dricānu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja 3 dalībnieki - Laima Loreta Treikule (5.klase), Iļja Gruznovs (10.klase) un Ralfs Bokta (10.klase).

    IĻJA  GRUZNOVS ieguva Rēzeknes novada pašvaldības I pakāpes diplomu.

      21.martā IĻJA piedalījās Latvijas izglītības iestāžu skolēnu LATGALES REĢIONĀLAJĀ skatuves runas konkursā, kurš notika Rēzeknē  ARPC "Zeimuļs" un ieguva I PAKĀPES diplomu.

      RALFS BOKTA ieguva Rēzeknes novada pašvaldības II pakāpes diplomu.

      

       Paldies par piedalīšanos novada konkursā arī LAIMAI LORETAI TREIKULEI!

   Visus dalībniekus konkursam sagatavoja skolotāja Gunta Kazuševa. PALDIES par ieguldīto darbu un veiksmi Latgales reģiona skolu jaunatnes konkursā!

...
Skatīts: 203x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] [6] |