dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

“Vara talants” Bērzgalē


9.martā Bērzgalē notika dziesmu, deju un citu prasmju šovs jauniešiem „Vara Talants”, kurā tikās jaunie dziedātāji, dejotāji un citu jomu mākslinieki, lai izrādītu savu talantu plašākai publikai. Jāsaka, ka mūsu novadā ir ļoti daudz talantīgu, radošu bērnu un jauniešu. Kopā bija 47 priekšnesumi.

...
2018-03-14 15:08  |  Skatīts: 202x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


“Rudens raža” pagarinatas darba dienas grupā. FOTO


            Ir pagājusi tikai  nedēļa kā sācies jaunais mācību gads, bet izglītojamie jau ir veiksmīgi adaptējušies skolā. Par to liecina pirmās pašu organizētās aktivitātes.
            Ļoti izzinoši un  atraktīvi 5.klases skolnieces 11.septembrī pagarinātās darba dienas grupas audzēkņiem noorganizēja plastilīna radošās darbnīcas “Rudens ražas novākšana”. Meitenes pašas bija sagādājušas gan plastilīnu veidošanai, gan sarūpējušas dāvanas pasākuma dalībniekiem. Audzēkņi no plastilīna izveidoja gan ābolu grozus, gan ziedus, gan aitiņu, gan suni, kurš palīdzot rakt kartupeļus. Katrs dalībnieks mācījās prezentēt savu mākslas darbu, kas arī labi izdevās!
...
2017-09-18 10:58  |  Skatīts: 415x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


SILTUMS NO ACĪS IEDEGTAJĀM PRIEKA LIESMIŅĀM. FOTO


Lieldienas, svarīgi kristiešu, gaismas uzvaras pār tumsu, olu krāsošanas un šūpošanās svētki, pagājušas. Katrā ģimenē šīs dienas svinēšanas tradīcijas ir savādākas. Bet kā jūtas cilvēki, kuriem nav ģimenes vai tie, kuri dažādu iemeslu dēļ atrodas tālu no tās?
Tādēļ atsvētes priekšvakarā mēs, Dricānu vidusskolas 4.klases audzēkņi, bijām ciemos Pilcenes veco ļaužu pansionātā. Lielās talkas aktivitātes nesanāca sniega un auksto laika apstākļu dēļ, bet šajā dienā mēs jutām siltumu, kurš staroja no pansionāta iemītnieku acīs iedegtajām prieka liesmiņām.
...
2017-04-29 15:13  |  Skatīts: 365x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ar puzuru rotāti Ziemassvētki. FOTO


Sagaidot Ziemassvētkus 3.un 4.klases, ar audzinātājām Silviju Boktu un Ingūnu Butkāni, piedalījās Swedbankas izsludinātajā konkursā “Ar puzuru rotāti Ziemassvētki”,  kas veltīts tautas tradīciju sekmīgai tālāknodošanai.
Konkursa mērķis bija paplašināt bērnu redzesloku, veidot zināšanas par puzura lomu saulgriežu tradīcijās, likt pamatus puzura izgatavošanas iemaņām un attīstīt sadarbošanās prasmes, pacietību un neatlaidību.
...
2016-12-23 14:05  |  Skatīts: 581x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Paldies!


AITIŅ, VILNAS GABALIŅ,
SILDI MANU AUGUMIŅ,
ES ZEĶĪTES NOADĪŠU
RAKSTAINĀM MALIŅĀM.
...
2016-11-23 15:47  |  Skatīts: 419x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Konkurss Dricānu sākumskolas meitenēm "Saimniekmeita"


            Novembris- Latvijas mēnesis. Tas ir laiks, kad mēs biežāk kā jebkad domājam par savu dārgo un vienīgo valsti.
-Ko mēs varam Latvijai dāvināt?        

-Cieņu un mīlestību.
-Kā to varam apliecināt?                     
...
2016-11-13 19:04  |  Skatīts: 639x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


4.klases skolēnu domas PAR LATVIJU...


  • Latvija ir zeme, kas mūs iedvesmo un dod spēku.
  • Es mīlu savu zemi, jo tā ir dižena un tajā dzīvo mīļi cilvēki.
  • Latvija ir labākā pasaulē.
...
2016-11-13 18:05  |  Skatīts: 457x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Latvija - mana un Tava" sakumskolā. FOTO


Viena no prioritātēm izglītības procesa pilnveidei 2015./2016.mācību gadā audzināšanas darbā ir stiprināt izglītojamo patriotismu un valstiskās identitātes apziņu, kopt skolas un vietējās kopienas tradīcijas.
 Īpaši aktuāli valstiskuma nozīmīgumu izjūtam novembrī -  Latvijas dzimšanas dienas mēnesī. Arī šogad Dricānu vidusskolas sākumskolas skolēni iesaistījās dažādās aktualitātēs:
...
2015-12-08 18:31  |  Skatīts: 457x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vides plenēra ietvaros


Ir rudens – krāšņākais gadalaiks. Kokiem krīt lapas. Cik skaisti tās kustas, kad uzpūš vējš! Kā skolas pagalmā vēju vēl varam izmantot? Izdomājām! Uztaisījām vējdzirnavas, ne jau īstās, kuras veic darbu, izmantojot vēja enerģiju, bet no papīra. Arī šīm dzirnaviņām ir uz visām pusēm, precīzi sabalansēti spārni jeb buras. Ja pūš vējš, vai skrienot rodas gaisa plūsma, rats sāk griezties, šoreiz radot kustību, jautrību un prieku par pašu rokām radīto lietu, kura darbojas.
...
2015-11-08 12:38  |  Skatīts: 426x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lego. Lego? Lego! FOTO


Š.g. 23. oktobrī no plkst. 9:30 līdz 15:00 Dricānu vidusskolas sporta zālē notika  Rēzeknes novada skolu 3.klašu skolēnu LEGO Klucīšu pasākumu diena.
Pasākuma laikā  skolēni varēja apskatīt Latvijā lielāko LEGO pilsētu, izmēģināt ar pulti vadāmos LEGO džipus, piedalīties LEGO ātrlikšanas konkursā un citās aktivitātēs.

...
        Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] |