Sniega prieka diena izdevusies

Vides izglītības fonda (FEE Latvia) un Ekoskolu aicināti, Dricānu vidusskolas saime iesaistījāmies starptautiskā akcijā klimata pārmaiņu mazināšanai – „Silto džemperu jeb Sniega prieka diena” – 12.februārī.

Silto džemperu dienā tradicionāli skolas telpās tiek nedaudz samazināta temperatūra. Kas tika arī šogad piekopts. 2.klases bērni pat visas dienas garumā skolā staigāja vilnas zeķēs. Šogad šo ikgadējo tradīciju nedaudz mainījām. Skolēnus un pedagogus aicinājām „Saģērbties silti” – apģērbt siltu džemperi, zeķes un maināmus cimdus. Uz šo aicinājumu atsaucās viss skolas kolektīvs, jo visas dienas garumā katra klase vienu mācību stundu pavadīja kā ekostundu. Ekostundas tēma bija „Ūdens”. Katrai klasei bij cits redzējums un pētījums – cik ūdens (sniegs) ir tīrs dažādās ņemšanas vietās, mūsdienu Nāriņa Dricānos, sniega vardes, sniega dziesma, sniega mašīnas, zaķis, kas baidās no ūdens, sniega sirsniņas (mīlam sniegu) un dažādas simpātijas daudzu gadu garumā.

Mainām sevi, nevis klimatu!

Foto no skolotāju arhīva

2019-02-14 19:19  |  Skatīts: 138x         Ieteikt draugiem       TweetMe