dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

TEHNISKĀ DIENA DRICĀNU VIDUSSKOLĀ


            Ceturtdien, 31.janvārī ESF projekta 8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros Dricānu vidusskolā tika organizēta tehniskā diena “KOKOSANA”: kopā konstruējam savu namu

           Sadarbībā ar Izglītības un inovāciju centra “LoDe” komandu Dricānu vidusskolā tika organizēta tehniskā diena skolas 6.-9.klašu izglītojamajiem.

       Visas dienas garumā skolēni darbojās 2 tehniski radošajās darbnīcās, kurās nācās ne tikai radoši izpausties un tehniski konstruēt, bet arī attīstīt sadarbības prasmes un darboties komandās, vajadzēja izplānot, konstruēt un “uzbūvēt” namu.

        6.-7.klašu skolēni no finiera, zariņiem un citiem kokmateriāliem veidoja divstāvu namiņus kāmīšiem. Visas detaļas pirms mājas konstrukcijas salikšanas, pašiem nācās arī atbilstoši apstrādāt. 8.-9.klašu skolēniem uzdevums bija nedaudz sarežģītāks – viņiem namiņus nācās konstruēt no koka klucīšiem, finiera plāksnēm un citiem kokmateriāliem. Arī šim darbam bija nepieciešamas kokmateriālu apstrādāšanas prasmes un dažādas tehniskas zināšanas, lai uzkonstruētie namiņi nesabruktu un būtu izturīgi.

       Skolēni aktīvi iesaistoties, atraktīvi izglītojās, veidoja komandas garu, attīstīja sacensību prieku un kopumā veicināja interesi par tehniskajām jomām, kas mūsdienās viennozīmīgi ir perspektīvas. Viennozīmīgi šāds pasākums skolā veicināja radošu pieeju izglītībai, kā arī karjeras izvēli!

Atbildīgā par projekta ieviešanu skolā Ilona Vilcāne

 

2019-02-01 09:11  |  Skatīts: 147x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ