Dubultuzvara!!!!

1. janvārī Dricānu vidusskolas sporta zālē notika 8. – 9. klašu basketbola sacensības “Oranžā bumba” . Sacensībās piedalījās 5 meiteņu un 6 zēnu komandas.

Dricānu vidusskolas zēni un meitenes pārliecinoši izcīnīja 1. vietu !!!

Zēnu komandas sastāvs: Jānis Dembovskis, Stanislavs Golubovskis, Mairis Bokta, Jānis Saulītis,  Kaspars Strožs, Niks Švilpa, Eduars Feklistovs, Jānis Ivanovs.

Meiteņu komandas sastāvs: Aurēlija Zariņa, Ramona Trauberga, Anna Abramova, Anastasija Abramova, Diāna Uljanova, Valērija Makejeva.

Sacensību labākie spēlētaji:  Dricānu vidusskolas skolēni Jānis Dembovskis un Aurēlija Zariņa!!!!

Paldies basketbolistiem par izcilo spēles sniegumu, profesionalitāti, meistarību un ieguldīto dabu!!!

Sporta skolotāja: Inese Bolšija

Komentāri (0)  |  2019-01-25 10:08  |  Skatīts: 93x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds: