Dalība ELEKTRONIKAS DIENĀ 2018

15.novembrī Dricānu vidusskolas  pārstāvis Daniels Kazuševs piedalījās ELEKTRONIKAS DIENĀ 2018 Rīgā.

Jau piekto gadu pēc kārtas ELEKTRONIKAS DIENĀS pulcējas kopā interesenti no visas valsts, lai piedalītos Latvijas daudzsološāko jauno elektroniķu sacensībās, spraigās robotu cīņās un iepazītu inovatīvi jauno uzņēmumu izgudrojumus. Tāpat arī dalībniekiem visas dienas garumā tika novadītas vairākas aizraujošas radošas darbnīcas.

Elektronikas dienu 2018 īpašāku padara fakts, ka šis mācību gads Latvijā ir pasludināts par Fizikas gadu, pievēršot papildu uzmanību fizikas mācību priekšmeta apguvei skolās. Tāpēc LIELS PALDIES mūsu fizikas skolotājam Jānim Ikstenam, kurš veicina skolēnu interesi par savu mācību priekšmetu ne tikai mācību stundās, bet arī interešu izglītības nodarbībās un ārpusstundu pasākumos!

Skatīts: 23x         Ieteikt draugiem       TweetMe