Sasniegumi mācību priekšmetu OLIMPIĀDĒS 2018./2019.mācību gadā

2018./2019.mācību gads sākās ar siltiem, jaukiem un rudenim nepierastiem laikapstākļiem un daudziem notikumiem - ražas laiku, patriotu mēnesi, Latvijas 100-gades svinēšanu, Ziemassvētku gaidīšanas laiku... Šis bija laiks, kad tika uzsākta dalība MĀCĪBU  OLIMPIĀDĒS. Dricānu vidusskolas skolēni 1.mācību semestrī piedalījās divās olimpiādēs - bioloģijas un angļu valodas - un  abās guva godalgotās vietas.

Arī 2.mācību semestrī mūsu skolas skolēni piedalījās vairākās mācību olimpiādēs un arī guva godalgotās vietas.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMI –  10.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 10.klasēm, skolotāja Sandra Saulīte un par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādē 9.-10.klasēm, skolotāji Sandra Saulīte, Jānis Ikstens, Ineta Kruste.

Jānis ir uzaicināts pārstāvēt Rēzeknes novadu bioloģijas olimpiādes valsts posmā Rīgā 23.-25.janvārī un Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādes 2.posmā Rīgā 16.februārī.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  10.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības ķīmijas olimpiādē 10.klasēm, skolotāja Ineta Kruste.

Skolēnu pavasara brīvdienās, kamēr visi atpūtās un baudīja pavasarīgos laikapstākļus, 6.klases skolniece LAIMA  LORETA  TREIKULE piektdien, 15.martā piedalījās 7. Latgales novada atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5. - 6.klašu skolēniem un sīvā konkurencē izcīnīja 2.VIETU, skolotāja Gunta Kazuševa.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMI –  11.klases skolniekam GVIDO  IGAUNIM par iegūto 3.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasēm, skolotāja Zigrīda Zapāne un iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 11.klasēm, skolotāja Sandra Saulīte.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  11.klases skolniekam GVIDO  IGAUNIM par iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē 11., 12.klasēm, skolotāja Gunta Kazuševa.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  7.klases skolniecei KATRĪNAI  SEMULEI par iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības matemātikas olimpiādē 7.klasēm, skolotāja Zoja Deksne.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  10.klases skolniecei ELĪNAI  SAULĪTEI par iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasēm, skolotāja Zigrīda Zapāne.

PALDIES skolēniem par sniegumu un skolotājiem par ieguldīto darbu!

Skatīts: 159x         Ieteikt draugiem       TweetMe