Sasniegumi mācību priekšmetu OLIMPIĀDĒS 2018./2019.māc.g. 1.semestrī

2018./2019.mācību gada 1.semestris ir īpašs un notikumiem bagāts - siltie, jaukie un rudenim nepierastie laikapstākļi, ražas laiks, patriotu mēnesis, Latvijas 100-gades svinēšana, Ziemassvētku gaidīšanas laiks... Šis ir arī laiks, kad tika uzsākta dalība MĀCĪBU  OLIMPIĀDĒS. Dricānu vidusskolas skolēni šajā laika posmā piedalījās divās olimpiādēs un  abās guva godalgotās vietas.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  10.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 10.klasēm, skolotāja Sandra Saulīte. Jānis ir uzaicināts arī pārstāvēt Rēzeknes novadu bioloģijas olimpiādes valsts posmā Rīgā 23.-25.janvārī. Turēsim īkšķus!

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMI –  11.klases skolniekam GVIDO  IGAUNIM par iegūto 3.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasēm, skolotāja Zigrīda Zapāne un iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē 11.klasēm, skolotāja Sandra Saulīte.

Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –  10.klases skolniecei ELĪNAI  SAULĪTEI par iegūto ATZINĪBU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasēm, skolotāja Zigrīda Zapāne.

PALDIES skolēniem par sniegumu un skolotājām par ieguldīto darbu!

Skatīts: 33x         Ieteikt draugiem       TweetMe