Dricānu vidusskola NBA junioru līgā startēs kā New York Knick.

Šodien, 9. novembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā notika NBA Junioru līgas trešās sezonas drafta ceremonija, kuras laikā katrai skolas komandai tiks pielozēts NBA klubs, kuru tā pārstāvēs. Spēlētāji un spēlētājas saņems spēļu kreklus ar izlozētās NBA komandas simboliku.

NBA Junioru līgas turnīrā piedalās vispārizglītojošo skolu komandas, kurās kopā spēlē meitenes un puiši. Šosezon pirmo reizi Latvijā turnīrs tiek rīkots divās grupās, kas nosauktas NBA spēlējošo Latvijas basketbolistu vārdos.

Arī Dricānu vidusskolas 5.klases zēni un 6. klases meitenes piedalās NBA junioru līgā. Uz draftu devās Andrejs Bogdanovs, kurš izlozēja New York Knick komandas titulu, t.i., Dricānu vidusskola sacensībās startēs kā New York Knick.

Pēc drafta Andrejs piedalījās treniņā, ko vadīja NBA Junioru līgas koordinators Eiropā Henrijs Utku un Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) komandu treneri.

Ceremonijā piedalīsies WNBA čempione Anete Jēkabsone-Žogota, LBS prezidents Valdis Voins, LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps, LJBL direktors Kaspars Cipruss un atbalstītāja Hewlett Packard pārstāvji Aiga Šica un Aivars Osītis

NBA Junioru līgas norisi atbalsta valsts, Latvijas Sporta federāciju padome un Hewlett Packard.

NBA Junioru līgas turnīri notiek daudzas valstīs trijos kontinentos, veicinot basketbola popularitāti un bērnu pievēršanos sportiskam dzīvesveidam.

2018-11-09 14:30  |  Skatīts: 49x         Ieteikt draugiem       TweetMe