MĀCĪBU VIZĪTE Cēsīs

Pirms pašām pavasara brīvdienām PIEKTDIEN, 9.martā Dricānu vidusskolas 7.-9.klašu skolēni ESF projekta "ATBALSTS IZGLĪTOJAMO INDIVIDUĀLO KOMPETENČU ATTĪSTĪBAI" (projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001) ietvaros devās MĀCĪBU  VIZĪTĒ uz Cēsīm.

Mācību vizīte sākās ar Cēsu vecpilsētas apskati kopā ar gidi Sigitu Klētnieci, jauniešu mājas apmeklējumu un svaigo kokteiļu un smūtiju degustāciju Veselīgo produktu fabrikā.

Dienas turpinājumā visi devās uz mācību nodarbībām Cēsu Zinātkāres centrā ZINOO. Zinātkāres centra "ZINOO Cēsis" mērķis ir atraisīt cilvēkā dabisko zinātkāri par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām.

Zinātkāres centrā skolēniem bija iespēja ne tikai piedalīties mācību nodarbībā, bet arī izbaudīt daudzveidīgos interaktīvos eksponātus.

Mācību nodarbībā "Nosēšanās uz svešas planētas" skolēni sadalījās komandās un katras komandas uzdevums bija no dotajiem materiāliem izveidot kosmisko zondi, kas spētu veiksmīgi piezemēties, saglabājot veselu "kosmonautu" - olu.

Katram cilvēkam piemīt unikāls potenciāls un aizraujošs izzināšanas process ir sākums attīstībai ilgtermiņā.

Atbildīgā par projekta ieviešanu skolā Ilona Vilcāne

2018-03-12 14:55  |  Skatīts: 319x         Ieteikt draugiem       TweetMe