SMU apmeklē Cits Bazārs Rīgā

10. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) īstenotais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākums CITS BAZĀRS — notikums, kurā apmeklētājiem bija iespēja iegādāties jauniešu radītos produktus.

Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS piedalījās aptuveni 270 labākie mācību uzņēmumi, pulcējot 800 skolēnus un viņu biznesa konsultantus no visas Latvijas.

Pasākumā piedalījās arī Dricānu vidusskolas 2 skolēnu mācību uzņēmumi. SMU “Neon Lights” (dalībnieki: Dita Dembovska, Ralfs Bokta, Iļja Gruznovs un Daniels Kazuševs) apmeklētājiem piedāvāja dažādus gaismas dekorus. Lieldienu suvnīrus-pārsteigumus bija sarūpējušas meitenes no SMU “Cimdiņš” (Krista Kokina, Evija Drebeinieka un Laima Loreta Treikule).

Pēc spraigās tirgošanās skolēni atzina, ka svarīgi ir piedalīties visās aktivitātēs, jo tās spēj iedvesmot un uzmundrina pieņemt pareizos lēmumus.

2018-03-12 13:21  |  Skatīts: 189x         Ieteikt draugiem       TweetMe