BIJĀM RĪGĀ!

Neskatoties uz lielo aukstumu , 27.februārī Dricānu vidusskolas mazie sākumskolēni devās uz „Sportland pirmie soļi basketbolā” finālu. Termometru stabiņi rādīja lielus mīnusus, bet saulīte visu dienu smaidīja un raidīja bērniem pavasarīgi siltus glāstus.

Sacensības notika O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā. Latgali, Vidzemi un Zemgali pārstāvēja kopā 24 komandas. Starp 12 aktivitātēm bija ne tikai stafetes ar skriešanu, driblēšanu, mešanu, bet tika pārbaudītas arī bērnu un skolotāju zināšanas ar basketbolu saistītos jautājumos un pat sporta apavu šņorēšanas māka. „Driču pirmie soļi” komandai veicās diezgan labi, bet tiesības startēt nākamajā posmā Liepājā tā neieguva.

Neskatoties uz to, brauciens nebija veltīgs, jo mazie skolēni:

• Varēja vērot galvaspilsētas augstās celtnes, tiltus, torņus..., ko daži klātienē redzēja pirmo reizi;

• Guva sacensību pieredzi;

• Attīstīja izturību, veicot ceļu vairāku stundu garumā;

• Saņēma pozitīvas emocijas;

• Ir apņēmības pilni, jaunās basketbola bumbas izmantot treniņiem mājas apstākļos un turpmāk vairāk draudzēties ar sportu. Paldies visiem atbalstītājiem, pateicoties kuriem šis brauciens varēja notikt!

1.klases audzinātāja Inguna

2018-03-01 09:56  |  Skatīts: 251x         Ieteikt draugiem       TweetMe