1.VIETA SKOLĒNU RADOŠO DARBU KONKURSĀ

Svinot valodas svētkus, 2017. gada 26. septembrī, Latviešu valodas aģentūra izsludināja RADOŠO  DARBU  KONKURSU  SKOLU  JAUNATNEI  “Kas manu tautu dara stipru”. Konkursā skolēni tika aicināti atklāt Latvijas spēka un stipruma avotus.

Latviešu valodas aģentūras izsludinātajā konkursā piedalījās skolēni ne tikai no dažādiem Latvijas novadiem, bet arī no latviešu skoliņām pasaulē – Losandželosas Latviešu skolas, Mineapoles sv. Paulas latviešu skolas, Eiropas skolas Frankfurtē, Upsalas Valodu skolas, Ņujorkas ev. lut. draudzes pamatskolas Ņūdžersijā, Briseles 2. Eiropas skolas, Latviešu valodas tālmācības skolas Turcijā.

Konkursa darbi tika vērtēti pēc šādiem kritērijiem: darba atbilsmes tematam; autora personiskās attieksmes un domas atklāsmes; oriģinalitātes un radoša temata risinājuma; koptas un bagātas valodas; valodiskās izpausmes radošuma; darba vizuālās kvalitātes.

Uzvarētāju apbalvošana notika Dzimtās valodas dienas pasākumā 2018.gada 21. februārī  Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē.

No rekordlielā iesniegto darbu skaita – astoņi simti astoņdesmit pieciem (885) darbiem – žūrijas komisija  spraigā diskusijā vērtēja un noteica labākos radošos darbus klašu grupās un zīmējumu grupā.

Tāpēc jo īpašs prieks un lepnums visai Dricānu vidusskolas saimei ir par  mūsu 11.klases skolnieci DITU  DEMBOVSKU, kuras darbs zīmējumu grupā ieguva 1.VIETU.

Sirsnīgi PATEICAMIES Ditai par ieguldīto darbu un vizuālās mākslas skolotājai Ivetai Dembovskai par pašaizliedzīgo darbu, sagatavojot skolēnus konkursiem un rosinot dalībai tajos!

2018-02-22 14:45  |  Skatīts: 528x         Ieteikt draugiem       TweetMe