Lietu otrā dzīve

12.februāra pēcpusdienā pagarinātās dienas grupiņas bērni ar ekoskolas skolnieces Kristiānas un skolotājas Sandras palīdzību vinilplatei piešķīra otru dzīvi. Vinilpates mājās un skolas mācību procesā vairs neizmanto, jo tehnoloģijas tās ir aizvietojušas. Kā bērni teica: "Pie vecmammas esmu redzējis, bet nezinu kam tās kalpo." Lai šo plastisko materiālu nemest laukā, ekoskola piedāvāja uz plītiņas virsmas sakarsēt, kamēr karsta ar šķērēm sagriezt, ātri izveidot formu un ar karsto līmi pielīmēt pie pamatnes. Pagarinātās dienas grupiņas bērni tika pie rakstāmrīku un pat mobilās ierīces organizatoriem. Paldies par zaļu darbu!

Foto: I.Orlova un G.Jonāne

Savukārt 27.janvārī sveču dienas priekšvakarā Dricānu KN telpās ekoskolas bērni popularizēja sveču liešanu no sveču pārpalikumiem. Sanāca interesantas sveces, daudzas ar pārsteiguma momentu. Paldies visiem, kas darbojās un KN vadītājai par viesmīlīgo uzņemšanu! Aug jauna ekopaaudze. Lai zaļas domas vairojas!

2018-02-21 10:56  |  Skatīts: 214x         Ieteikt draugiem       TweetMe