dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Pirmās simts dienas - kā komanda


Februāris ir pavisam īss mēnesis, kurā ir tikai 28 dienas un tās paskrēja vēja spārniem. Parasti visam ir kaut kāds skaitlis - veiksmīgais, neveiksmīgais, izmaiņu, atskaites, sākuma utt. Arī 1.klase februāra sākumā sasniedza savu simto mācību dienu. Tas var kalpot kā atskaites punkts. Gribējām uzzināt 1.klases audzinātājas Ingunas Butkānes skatījumu par šajās dienās paveikto, sasniegto, trūkumiem, prieku...

...
2018-03-06 15:10  |  Skatīts: 287x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Žetons ir piederības zīme savai skolai


Februāris ir atmiņu, klasesbiedru, draugu, radu, skolotāju, audzinātāju, abiturientu kopā pulcēšanās laiks. Laiks, kad 12.klases skolēni gatavo teatrālu priekšnesumu. Tas ir laiks, kas mūs satuvina... Tieši pirms 35 gadiem Dricānu vidusskolu absolvēja 22 vidusskolēni, tai skaitā arī viņa. Janvāra izskaņā tapa intervija ar Dricānu KN saimnieci Genovefu Jonāni.

...
2018-02-02 11:08  |  Skatīts: 295x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pīdzima kai Dīva bierneņš


     Ziemassvētku gaidīšanas laiks saistās ar klusumu, pārdomām, mieru, mīlestību, piedošanu, lai gan skolā tas ir skaļš, aktīvs, stresains un nepavisam ne mierīgs laiks. Katram no jums ir kāds, ko mīlēt, kāds, kam dāvāt prieka stariņu vai arī beidzot saņemties un piedot kaut ko, kas sen jau zaudējis savu nozīmīgumu un gruzd dvēselē. Pamēģiniet un jūs jutīsiet, kādu tas nes atvieglojumu un siltumu dvēselē! Atcerieties brāļu Ziemeļu dziesmas vārdus: “Vienmēr uz pasaules kāds, kuram bez tevis ir auksti...” vai “Labajā nosprūst naids kā bulta ozola zīlē.” Šajā mēnesī ir tapusi intervija ar mūsu skolas saimes  DĪVA BIERNEŅIM – 4.klases skolnieci
...
2017-12-22 08:50  |  Skatīts: 304x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Gribu turpināt mācīties


Divpadsmitajā klasē šogad mācības uzsāka Žans Silagails, kas daudzām meitenēm lika atskatīties, zēniem pārdomām savas manieres, ... Gribējām uzzināt vairāk par sajūtām, iespaidiem, plāniem utt.

1.Šogad Tu 12.klases mācības nolēmi turpināt Dricānu vidusskolā. Kāpēc tieši šī skola?
...
2017-11-22 18:05  |  Skatīts: 355x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vairāk pienākumu, lielāka atbildības sajūta


No 1.septembra ir pagājuši divi mēneši, kopš iepriekšējie divpadsmitie savas gaitas turpina citās mācību iestādēs. Novembris ir patriotisks mēnesis, tāpēc intervija tapa ar Agiju un Mārtiņu Tutāniem.

Vidusskolu esat pabeiguši pavisam nesen. Kas ir lielākā atšķirība starp „tad” un „tagad”?

...
2017-11-05 18:00  |  Skatīts: 315x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atslēga ir centība, neatlaidība ...


Septembra intervija tapusi ar 12.klases skolnieci Keitiju Kindzuli, kas sevi parādījusi kā zinošu, centīgu, muzikālu, atraktīvu, ....... cilvēku.
1.Ikvienam no mums bērnībā bija kāda profesija, kas šķita satriecoša un toreiz neiespējama. Kāda profesija aizrāva Tevi?
Agrā bērnība vēlējos būt skolotāja vai friziere, bet vēlāk plāni mainījās. Nolēmu, ka gribu kļūt par lidmašīnas pilotu, šī ideja tiešām tagad liekas satriecoša un tajā paša laikā neiespējama.
...
2017-10-03 15:10  |  Skatīts: 429x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.