2018./2019. mācību gada ieskaņas svinīgais pasākums

2018-08-24 14:42  |  Skatīts: 303x         Ieteikt draugiem       TweetMe

DRICĀNU VIDUSSKOLA GAIDA SKOLĒNUS

Potenciālais Dricānu vidusskolas audzēkni!

Aicinām Tevi iegūt kvalitatīvu izglītību mūsdienīgā, inovatīvā, radošā, sportiskā, zaļi domājošā, materiāli un tehniski nodrošinātā skolā!

Mēs piedāvājam apgūt:

• vispārējās pamatizglītības programmu
  • vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu;
  • vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena tālmācības programmu (12.klase);
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem;
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

10.- 12. klašu skolēniem, sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību,  ir iespēja iegūt  apmaksātu “B” kategorijas autovadītāja apliecību.

Piedāvājam iespēju dzīvot skolas internātā.

Ar prieku uzņemsim skolēnus visās klasēs!

Dokumentus var iesniegt katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00

Mob.tel.: 29233625

Skatīts: 330x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Drošā interneta diena Drcānu vidusskolā !

1. februārī jau piecpadsmito gadu pēc kārtas tiks atzīmēta Drošāka interneta diena, dažādi pasākumi tiks organizēti 130 valstīs visā pasaulē.

Drošāka interneta dienas sauklis šogad ir “Drošāks internets sākas ar tevi!” – aicinājums  sabiedrībai pievērst pastiprinātu uzmanību drošībai globālajā tīmeklī un tam, kāds ir ikviena lietotāja ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Arī Dricānu vidusskolas 2.- 4.klase noskatoties mācību filmu par drošu internetu piedalījās dažādās diskusijās, bet 5. – 7. klašu skolēni darbojās grupās un  veidoja diskusijas un plakātus kā sevi pasargāt no nepatikšanām internetā.

Informātikas skolotāja:Inese Bolšija

2018-02-07 21:07  |  Skatīts: 134x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Aprīlis
3.aprīlis - Lieldienu pasākums 1.-6.kl.
5.aprīlis - Vecāku diena
...