dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Dricānu vidusskolā ciemojās pārstāvji no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas.


       Piektdien, 16.februārī, pie mums, Dricānu vidusskolā, viesojās pārstāvji no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, lai 12.klases skolēnus mudinātu savas turpmākās izglītības gaitas turpināt kādā no Latvijas augstskolām vai universitātēm.

          Starp RTA pārstāvjiem bija trīs studenti – 1.kursa, 2.kursa un 4.kursa, kā arī RTA sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti, bija ieradušies arī kādreizējie RTU studenti, kuri savas mācības ir beiguši jau pirms vairākiem gadiem un tagad ir izglītoti, veiksmīgi cilvēki savās profesijās.

           Sarunā ar jauniešiem lielākoties tika uzsvērta nozīme izglītībai Latvijā, lai mudinātu skolēnus mācīties, nevis pēc vidusskolas beigšanas dotos darba meklējumos ārvalstīs. Tika noprezentēta arī prezentācija par RTA, par katru tās fakultāti, izglītības programmu, mācību ilgumu un katrā fakultātē notiekošajiem pasākumiem un tradīcijām. Visi tika aicināti aizdomāties par to, ka izglītība ir ļoti svarīga katra d

...
2018-02-16 14:15  |  Skatīts: 285x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀ vieta novada LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDĒ


             Janvārī notika LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDE 11. un 12.klašu izglītojamajiem. Šogad olimpiāde pirmo reizi tika rīkota tiešsaistē.

          Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMU  par iegūto 3.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē saņēma 12.klases skolniece  KEITIJA  KINDZULE, skolotāja Gunta Kazuševa.

     Paldies par ieguldīto darbu!

...
2018-02-13 11:12  |  Skatīts: 177x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lieliski panākumi Latgales reģionā !


23.01.2018 Balvos notika Latgales reģiona basketbola sacensības "Oranžā bumba"8. -9.klasei. Rēzeknes novada skolas pārstāvēja Dricānu vidusskolas audzēkņi un ieguva bronzas medaļas jeb 3.vietu🥉Paldies sportistiem par meistarīgo spēļu sniegumu un ieguldīto darbu.
Komandas sastāvs: Kristaps Obermans, Andris Keidāns, Jānis Dembovskis, Markuss Kalvāns, Viktors Pašķevičs, Stanislavs Golubovskis.
DVS saime ar jums lepojas!!!

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:51  |  Skatīts: 204x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Kauss Dricānu vidusskolas audzēkņiem!


 

Dricānu vidusskolas sporta zālē notika basketbola sacensības "Skolu kauss" 8.- 9.klasēm. Dricānu vidusskolas puiši izcīnīja zelta medaļas un uzvarēju kausu🏆. Komandas sastāvs: Andris Keidāns, Markuss Kalvāns, Stanislavs Golubovskis, Jānis Dembovskis, Jānis Vespers,Viktors Pašķevičs, Kristaps Obermans.
Sacensību labākai spēlētājs - Kristaps Obermans.🏀
Meitenes ieguva godalgotās .Komandas sastāvs: Aurēlija Zariņa, Ramona Trauberga, Anda Švilpa, Anastasija Abramova, Darja Selina,Anna Abramova, Milana Laizāne.
PALDIES par ieguldīto darbu un izcilo meistarību. DVS saime ar jums LEPOJAS!!!

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:46  |  Skatīts: 152x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Jauniešu kauss basketbolā!


Paldies Dricānu vidusskolas audzēkņiem par lielisko basketbola spēles sniegumu vidusskolu basketbola sacensībās Oranžā bumba. 
Meitenes izcīnīja godalgoto 1. vietu,komandas sastāvs: Anda Švilpa,Aurēlija Zariņa, Ramona Trauberga,Evija Alvīne Brokāne,Ija Obrumane, Diāna Petrunina, Darja Selina.
Savukārt jaunieši izcīnija 2.vietu,komandas sastāvs: Iļja Jeršovs, Vitālijs Žuks, Jānis Gorodničijs,Raitis Pizičs,Kristaps Obermans,Markuss Kalvāns,Andris Keidāns,Jānis Dembovskis,Jānis Vespers,Stanislavs Golubovskis. 
Labākās spēlētājas balvu saņēma IJA OBRUMANE!
Paldies basketbolistiem un viņu vecākiem par ieguldījumu jauniešu vispusīgajā fiziskajā sagatavotībā...

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:42  |  Skatīts: 170x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Balsis 2018


  Gatavojoties Latvijas valsts 100gadei, apzinot un padziļinot zināšanas par sava kultūrvēsturiskā novada tautasdziesmu mantojumu, 9. februārī notika Rēzeknes un Viļānu novadu skolu jaunatnes vokālās mūzikas konkurss "Balsis".

  Dricānu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja divi vokālie ansambļi.

8.-12. klašu vokālais ansamblis ieguva augstāko pakāpi.

  Dalībnieki: Darja Selina, Alise Amanda Braze, Laima Loreta Treikule, Laura Saveļjeva, Ramona Trauberga, Keitija Kindzule, Daiga Troška, Katrīna Semule, Valērija Šodnaka, Milana Laizāne.

3.-7. klašu vokālais ansamblis ieguva 1. pakāpi.

  Dalībnieki: Evija Drebeinieka, Diāna Boičenko, Estere Abramova, Sabīne Trauberga, Lauma Pučeite, Eliza Fiļipova, Alise, Amanda Braze, Laima Loreta Treikule.

Paldies dziedātājām un skolotājam Jānim Veļičko par ieguldīto darbu!

 

 

 

...
2018-02-09 15:09  |  Skatīts: 333x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vēl viens kauss Drcānu vidusskolai!!!


Šodien, 08.02.2018 Maltas vidusskolas sporta zālē notika 4.-5. klases basketbola sacensības” Oranžā bumba ”, arī šajā vecuma grupā Dricānu vidusskolas skolēni bija nepārspējami.

Pārliecinoši 1. vietu , zelta medaļas, diplomus un uzvarētāja kausu ieguva Dricānu vidusskolas meitenes.

Komandas sastāvs: Sintija Stroža, Zelma Semule, Loreta Laima Treikule, Estere Abramova, Diāna Boičenko, Krista Kokina, Evija Drebeinieka.

Rēzeknes novada 4.-5. klašu labākā spēlētāja Zelma Semule!!!

Zēni ieguva godalgoto 2.vietu, sudraba medaļas un diplomus.

Komandas sastāvs: Andrejs Bogdanovs, Daniels Ceirulis, Emīls Sedols, Armands Kančs, Kaspars Saveļjevs, Nikita Koroļkovs, Igors Plešanovs, Markuss Kozlovs.

Paldies visiem basketbolistiem par čaklo darbu, cīņas sparu, izturību un vispusīgo fizisko sagatavotību. Jāteic, ka skolu sacensības basketbolā ir noslēgušās, bet patiess gandarījums, ka 4 no 8 labāko spēlētāju tituli ir Dricānu vidusskolas audzēkņi.

 Patiess lepnums visam Dricānu vidusskolas kolektīvam!

Sporta skolotāja: Inese Bolšija

Komentāri (0)  |  2018-02-08 17:42  |  Skatīts: 200x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Drošā interneta diena Drcānu vidusskolā !


  1. februārī jau piecpadsmito gadu pēc kārtas tiks atzīmēta Drošāka interneta diena, dažādi pasākumi tiks organizēti 130 valstīs visā pasaulē.

Drošāka interneta dienas sauklis šogad ir “Drošāks internets sākas ar tevi!” – aicinājums  sabiedrībai pievērst pastiprinātu uzmanību drošībai globālajā tīmeklī un tam, kāds ir ikviena lietotāja ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Arī Dricānu vidusskolas 2.- 4.klase noskatoties mācību filmu par drošu internetu piedalījās dažādās diskusijās, bet 5. – 7. klašu skolēni darbojās grupās un  veidoja diskusijas un plakātus kā sevi pasargāt no nepatikšanām internetā.

Informātikas skolotāja:Inese Bolšija

2018-02-07 21:07  |  Skatīts: 169x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


DVS LOGO konkurss


Dricānu vidusskolas Logo konkursa nolikums

1.Konkursa organizētājs.

1.1. Rēzeknes novada Dricānu vidusskola.

2. Konkursa mērķis.

...
2018-02-05 15:15  |  Skatīts: 261x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀ vieta novada FIZIKAS OLIMPIĀDĒ


          19.janvārī notika Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības FIZIKAS OLIMPIĀDE 9., 10., 11. un 12.klašu skolēniem. Dricānu vidusskolu šajā olimpiādē pārstāvēja trīs dalībnieki un tika iegūta arī godalgotā vieta.

                                              

          Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –   9.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības fizikas olimpiādē, skolotājs Jānis Ikstens.

       Paldies abiem Jāņiem par labi padarīto darbu! ;)

2018-02-05 10:53  |  Skatīts: 165x         Ieteikt draugiem       TweetMe