dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Latvijas skolas soma.


   

     „Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem.

...
2018-09-28 15:49  |  Skatīts: 114x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Latvijas skolas soma


 

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

...
2018-09-13 15:55  |  Skatīts: 205x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dzejas stunda


2018-09-07 15:59  |  Skatīts: 148x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Zaļākā klase 2018


Visu mācību gadu krājot zaļos punktus ekopadome ir noskaidrojusi Zaļākos skolēnus, Zaļāko pedagogu un Zaļāko klasi 2018. Lai nopelnītu zaļos punktus bij jādara zaļi darbi - jāvāc izlietotās baterijas, makulatūra, PET pudeles, PET korķi, saldējuma kociņi. Zaļākais skolēns sākumskolas posmā, kas sakrājis 101 zaļo punktu ir

...
2018-06-13 12:50  |  Skatīts: 258x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


FESTIVĀLS "LAIKMETU SPĒLES" Dricānu vidusskolā


      Ceturtdien, 24.maijā ESF projekta 8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros Dricānu vidusskolā sadarbībā ar Rēzeknes teātri “Joriks” notika festivāls “Laikmetu spēles”

        Festivāls tika organizēts kā vienas dienas pasākums Dricānu vidusskolas sākumskolas un pamatskolas izglītojamajiem ar dažādiem  sasniegumiem, ietverot sevī starpdisciplināro mācīšanos: vēsture, literatūra, mūzika, teātris. Dricānu vidusskolas 4.-8.klašu skolēniem piebiedrojās arī kaimiņu skolu – Gaigalavas pamatskolas un Audriņu pamatskolas skolēni.

     Festivāla mērķis - attīstīt sadarbības un radošās prasmes, ieverot sevī starpdisciplināru mācīšanos multidisciplinārajā jomā, aktualizējot talantu un spēju pilnveidošanu un attīstīšanu, tādējādi  iegūstot zināšanas un prasmes vēstures, literatūras, mūzikas un aktiermākslas jomā.

   Diena iesākās ar kopējo iepazīšanos, iesildīšanos un ice-breaking vingrinājumiem. Pēc tam treneri Kārlis Tols, Kārlis Derums, Elīna Zujāne un Laura Atelsone, kuri katrs bija iejutušies kādā tēlā, sadalīja visus dalībnieku 4 grupās.

      Visas dienas garumā skolēni darbojās četrās radošajās darbnīcās, kurās, paši aktīvi iesaistoties, atraktīvi izglītojās, veidoja komandas garu un attīstīja savas radošās spējas un talantus. 

...
Skatīts: 214x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Iedvesmas stunda”


2018.gada 15.maijā, Dricānu vidusskolā notika, Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001, “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs", karjeras attīstības atbalsta  pasākums „Iedvesmas stunda”.

Vidusskolas skolēnus apciemoja visiem labi pazīstamas un populāras personības no Latgales, kuras ir zināmas arī visā valstī. Viens no tiem bija

...
Komentāri (0)  |  2018-05-15 13:15  |  Skatīts: 373x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Skanēs pēdējais zvans...


 

2018-05-14 10:34  |  Skatīts: 258x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


GODALGOTĀS VIETAS vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā


           Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde 2017./ 2018.mācību gadā izsludināja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu  skolu jaunatnei “Dzimtais novads bērna acīm”.

          Šajā konkursā kopumā tika iesniegti 85 darbi dažādās vecuma grupās. Dricānu vidusskola tika pārstāvēta ar 5 darbiem.  Pirmdien, 7.maijā Izglītības pārvaldē notika apbalvošanas pasākums un meistarklase Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolā. Izvērtējot visus konkursa darbus, žūrija darbu autoriem pasniedza pateicības par piedalīšanos un diplomus par iegūtajām godalgotajām vietām.

      Patiess prieks par 11.klases skolnieci DITU DEMBOVSKU, kura par savu darbu "Mēness atspulgs Liepkalna pļavās", saņēma Rēzeknes novada pašvaldības I PAKĀPES DIPLOMU.

      Tāpat arī lepojamies ar 12.klases skolnieces VILMAS  KOLNEJAS sniegumu, kura par savu darbu "Starp Dzērvanienes pakalniem ejot"  saņēma Rēzeknes novada pašvaldības II PAKĀPES DIPLOMU.

...
Skatīts: 162x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sēžamie uz paletēm


“Esi līderis! ” dalībnieki Viktorija Korsaka, Arkādijs Jeršovs un Daniels Omuls projektu konkursa “Es savai videi” ietvaros īstenoja projektu “Sēžamie uz paletēm”.

Sēžamo izgatavošanai skolēni iegādājās 10 lietotas koka paletes, tās noslīpēja, ietonēja un nolakoja. No skolā pieejamā auduma sašuva piecus sēžamos spilvenus un piepildīja tos ar GRAN granulām.

...
2018-05-08 15:29  |  Skatīts: 366x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atkritumiem pa pēdām ar ENDOMONDO


Atkritumiem pa pēdām ar ENDOMONDO. Daudzi skolēni, ciemiņi uzdod jautājumu: „Kāpēc ENDOMONDO?”. Atkritumi ir ekoskolas šī gada tēma, bet skolēniem ļoti patīk telefoni, dažādas lietotnes, sociālie tīkli, inovatīvs. Tāpēc radās doma - abas šīs būtiskās lietas apvienot vienā.

...
2018-05-02 16:13  |  Skatīts: 226x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.