dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Jauno basketbolistu kauss !


Šodien Dricānu vidusskolas sporta zālē notika basketbola sacensības  6.- 7.klasēm. Dricānu vidusskolas meitenes izcīnīja 1. vietu , zelta medaļas un uzvarēju kausu. Komandas sastāvs:Anna Abramova, Darja Selina, Milana Laizāne, Zelma Semule, SintijaStroža,Loreta Laima Treikule, Evija Drebeinieka.

Sacensību labākā spēlētāja - Milana Laizāne.

Zēni ieguva godalgoto 2. vietu un sudraba medaļas.Komandas sastāvs: Reini Elksnis, Kristaps Vuguls, Kaspars Strožs, Dāvis Ceirulis, Jānis Saulītis,Niks Švilpa, Daniels Ceirulis.

PALDIES par ieguldīto darbu un lielo cīņas sparu. DVS saime ar jums LEPOJAS!!!

2018-02-01 17:16  |  Skatīts: 158x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


RADOŠĀS DARBNĪCAS "BŪVĒSIM SAPŅU MĀJU"


   ESF projekta 8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros Dricānu vidusskolā 2017./ 2018.mācību gada 2.semestrī ir ieplānotas 2 radošās darbnīcas STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika)  un vides jomā sākumskolas un pamatskolas izglītojamajiem.

      Piektdien, 26.janvārī sadarbībā ar Rēzeknes novada Maltas Bērnu un jauniešu centru Dricānu vidusskolā notika pirmā radošā darbnīca “Būvēsim sapņu māju” 5.-8.klašu izglītojamajiem.

    Darbnīcās izglītojamiem bija uzdevums no otrreiz izmantojamajiem materiāliem konstruēt māju, tādējādi radot kopēju darbu, attīstot savas spējas un talantus, kā arī iegūstot zināšanas konkrētajā jomā.

     Nodarbības iesākumā radošo darbnīcu vadītājas Inta un Rita sniedza nelielu ieskatu tam, kādi ir priekšnoteikumi veiksmīgai mājas būvniecībai, kādi ir arhitektūras stili un kādas mēdz būt sapņu mājas arī realitātē. Tad skolēni tika aicināti uzskicēt savu sapņu māju un pēc skicēm īstenot savas ieceres, uzbūvējot māju.

  Četru stundu garumā skolēni aizrautīgi darbojās, izmantojot dažnedažādākos otrreizējās pārstrādes materiālus. Jāteic, ka bērnu fantāzija un izdoma ir vienreizēja, jo rezultātā tapa krāšņas sapņu mājas.

...
2018-01-26 13:26  |  Skatīts: 345x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Godalgotās vietas LATGALES REĢIONA LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS olimpiādē


          24.janvārī Dricānu vidusskolas divas skolnieces - Laima Loreta Treikule  un Katrīna Semule piedalījās Latgales novada 6.atklātajā latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5.-6.klašu skolēniem.

      Olimpiāde bija ļoti kupli apmeklēta un tajā piedalījās liels skaits dalībnieku - 176 skolēni no visa Latgales reģiona. Tāpēc jo īpaši liels prieks un lepnums ir par mūsu skolas meitenēm, kuras pierādīja savas zināšanas un sīvā konkurencē savās klašu grupās ieguva GODALGOTĀS  VIETAS!       

       6.klases skolniece KATRĪNA  SEMULE 6.klašu grupā ieguva 1.VIETU.

     5.klases skolniece LAIMA  LORETA  TREIKULE 5.klašu grupā ieguva 2.VIETU.

   

PALDIES skolotājām VELTAI ADIJĀNEI un GUNTAI  KAZUŠEVAI par atbalstu un ieguldīto darbu!

...
2018-01-25 14:57  |  Skatīts: 200x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Žetonu vakars


2018-01-20 21:04  |  Skatīts: 173x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


DRIČU PIRMIE SOĻI BASKETBOLĀ


        Ikvienam cilvēkam ir jāiesaistās sporta aktivitātēs, jo tā tiek nodrošināta ne vien laba veselība, bet arī možs gars un laba oma. Lai radītu patikšanu un pieradumu, šī iesaistīšanās jāsāk pēc iespējas agrāk. Līdz ar to, uzzinot par projekta “Sportland pirmie soļi basketbolā” pusfināla stafetēm, Dricānu vidusskolas mazākie sākumskolas bērni tika nekavējoties pieteikti dalībai.

     17.janvārī sportošana notika Maltā. Startēja 15 Latgales reģiona komandas. 10 aizraujošās, interesantās stafetēs, iesaistījās visi bērni. Viņi izmantoja bumbiņas, bumbas, vingrošanas apļus, “miltu” maisus, rotaļu ķerru, “maizes klaipu”,  meta grozā, rāpās piepūšamajās atrakcijās… Pats galvenais, protams, bija draudzība un veiksmīga skolēnu sadarbība.

     Nobeigumā dalībnieki, platām acīm vērojot lielo augumu, saņēma dāvanas no basketbolista Kaspara Ciprusa rokām.

      Lielākais prieks bija par to, ka DRICĀNU VIDUSSKOLAS KOMANDA 

...
2018-01-18 15:52  |  Skatīts: 482x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sasniegumi novada LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS olimpiādē


     Skolā ir sācies otrais darba cēliens - 2017./2018.mācību gada 2.semestris. Semestri skolēni uzsāka ne tikai ar ikdienas mācību darbu skolā, bet arī ar aktīvu dalību novada un reģionālajās mācību priekšmetu OLIMPIĀDĒS.

     16.janvārī 9.klases skolniece

...
2018-01-16 12:55  |  Skatīts: 245x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Cido sulas zibakcija


Dricānu vidusskolas 9.klases audzēkņi un audzinātāja, piedalījās Cido sulas zibakcijā, piesakot savu skolu kā "Driču devītie", un iekļuva Latvijas skolu simtniekā. Tādējādi bija iespēja vinnēt 24 Cido sulas paciņas. Skolēni izpētīja, kādi vērtīgi vitamīni ir Cido sulās un cik veselīgi ir to dzert. Patiess un garšīgs prieks bija visai Dricānu vidusskolas devītajai klasei par iespēju baudīt Cido sulas. Paldies organizatoriem par šādu iespēju.

...
2018-01-15 17:01  |  Skatīts: 160x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


EKOpadome aicina izsapņot sapni


 

Ikdienas dzīvē izmantojam daudzas lietas, bet daudzas palikušās lietas mēs vienkārši izmetam. Kāds tās var sakrāt, kāds var sašķirot un izmest, taču ir iespējams radīt no tiem kaut ko jaunu, interesantu vai noderīgu. Dricānu ekopadome aicina skolēnus no 1.–12.klasei piedalīties radošā konkursā „Zaļie sapņi”.

...
2018-01-09 14:40  |  Skatīts: 247x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par aktīvu darbošanos


Pateicoties 2., 3., 8. un 12.klases skolēnu aktīvai darbībai LOB skolu programmā "Putni un mēs" 2016./2017.m.g. Dricānu vidusskola saņēma diplomu par aktīvu dalību tajā.

...
2018-01-08 20:35  |  Skatīts: 234x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ciemos pie "Pilcenes" pansionāta ļaudīm


   Gada izskaņā Dricānu vidusskolas skolēni devās uz  Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta filiāli “Pilcene”, lai sniegtu nelielu koncertu un iepriecinātu ar dāvanām tos, kam tas visvairāk vajadzīgs – vecajiem ļaudīm, kuru ikdiena paiet pansionāta sienās.Vientuļie cilvēki tika ieskauti siltumā un uzmanībā, viņu acīs varēja redzēt neviltotu prieku un pateicību.
...
2017-12-29 09:52  |  Skatīts: 306x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.