dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Cido sulas zibakcija


Dricānu vidusskolas 9.klases audzēkņi un audzinātāja, piedalījās Cido sulas zibakcijā, piesakot savu skolu kā "Driču devītie", un iekļuva Latvijas skolu simtniekā. Tādējādi bija iespēja vinnēt 24 Cido sulas paciņas. Skolēni izpētīja, kādi vērtīgi vitamīni ir Cido sulās un cik veselīgi ir to dzert. Patiess un garšīgs prieks bija visai Dricānu vidusskolas devītajai klasei par iespēju baudīt Cido sulas. Paldies organizatoriem par šādu iespēju.

...
2018-01-15 17:01  |  Skatīts: 88x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


EKOpadome aicina izsapņot sapni


 

Ikdienas dzīvē izmantojam daudzas lietas, bet daudzas palikušās lietas mēs vienkārši izmetam. Kāds tās var sakrāt, kāds var sašķirot un izmest, taču ir iespējams radīt no tiem kaut ko jaunu, interesantu vai noderīgu. Dricānu ekopadome aicina skolēnus no 1.–12.klasei piedalīties radošā konkursā „Zaļie sapņi”.

...
2018-01-09 14:40  |  Skatīts: 148x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par aktīvu darbošanos


Pateicoties 2., 3., 8. un 12.klases skolēnu aktīvai darbībai LOB skolu programmā "Putni un mēs" 2016./2017.m.g. Dricānu vidusskola saņēma diplomu par aktīvu dalību tajā.

...
2018-01-08 20:35  |  Skatīts: 142x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ciemos pie "Pilcenes" pansionāta ļaudīm


   Gada izskaņā Dricānu vidusskolas skolēni devās uz  Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta filiāli “Pilcene”, lai sniegtu nelielu koncertu un iepriecinātu ar dāvanām tos, kam tas visvairāk vajadzīgs – vecajiem ļaudīm, kuru ikdiena paiet pansionāta sienās.Vientuļie cilvēki tika ieskauti siltumā un uzmanībā, viņu acīs varēja redzēt neviltotu prieku un pateicību.
...
2017-12-29 09:52  |  Skatīts: 232x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku brīnumus gaidot un radot! FOTO


     Sākoties Adventa laikam, mēs visi savās sirsniņās neapzināti gaidām brīnumu un arī sagaidām, ja paši to radām un tam ticam. Jauki, ka varējām šajā gaidīšanas, radīšanas un došanas laikā sapulcēties un radīt brīnumus kopā Ziemassvētku tirdziņā 21.decembrī. Dricānu vidusskolas saime Ziemassvētku tirdziņu rīko kopš 2010.gada. Šoreiz tirgošanos rīkojām nevis skolā, bet Dricānu KN. Skolēni kopā ar vecākiem varēja pārdot, pirkt par draudzīgām cenām pašdarinātas lietas – rokdarbus, kārumus, apsveikumus, rotājumus-, kā arī padomāt par produkcijas iepakojuma veidu. Tādējādi skola veicina sadarbību starp bērniem un vecākiem, kā ikdienā reizēm mēdz pietrūkt.

...
2017-12-27 14:31  |  Skatīts: 205x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku pasākums


      Ziemassvētki ir sapņošanas laiks, kurā notiek vislielākie brīnumi un piepildās neticamākās iedomas. Tikai katram pašam ir jārada savā sirdī sapnis un jāļauj tam kļūt par īstenību. Priecīgus svētkus un laimīgu Jauno gadu!...
2017-12-27 13:31  |  Skatīts: 298x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziemassvētkus atrast savā sirdī!


2017-12-22 08:56  |  Skatīts: 69x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Pīdzima kai Dīva bierneņš


     Ziemassvētku gaidīšanas laiks saistās ar klusumu, pārdomām, mieru, mīlestību, piedošanu, lai gan skolā tas ir skaļš, aktīvs, stresains un nepavisam ne mierīgs laiks. Katram no jums ir kāds, ko mīlēt, kāds, kam dāvāt prieka stariņu vai arī beidzot saņemties un piedot kaut ko, kas sen jau zaudējis savu nozīmīgumu un gruzd dvēselē. Pamēģiniet un jūs jutīsiet, kādu tas nes atvieglojumu un siltumu dvēselē! Atcerieties brāļu Ziemeļu dziesmas vārdus: “Vienmēr uz pasaules kāds, kuram bez tevis ir auksti...” vai “Labajā nosprūst naids kā bulta ozola zīlē.” Šajā mēnesī ir tapusi intervija ar mūsu skolas saimes  DĪVA BIERNEŅIM – 4.klases skolnieci
...
2017-12-22 08:50  |  Skatīts: 110x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku pasākumi.


        Ieteikt draugiem       TweetMe    


Dalība Vislatvijas skolēnu JAUNRADES DARBU KONKURSĀ


    15.decembrī Galēnu pamatskolā notika Vislatvijas skolēnu JAUNRADES DARBU KONKURSA noslēguma pasākums, kurā notika konkursa dalībnieku apbalvošana.


     Konkurss jau vairākus gadus tiek organizēts sadarbībā ar Skolēnu Kultūrvēstures biedrību un Riebiņu novada domes un Roberta Mūka muzeja atbalstu. Šī gada tēma bija 
...
2017-12-19 13:25  |  Skatīts: 86x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.