dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

tālmācība


Rēzeknes novada Dricānu vidusskola piedāvā vispārējās vidējās izglītības TĀLMĀCĪBAS VIRZIENA programmu (kods 31011014).

 

2018./ 2019.mācību gadā tālmācībā uzņemam izglītojamos tikai 12.klasē.


KONTAKTPERSONA: direktores vietniece izglītības jomā Ilona Vilcāne, e-pasts: ilona.vilcane@saskarsme.lv;  tel.26464179

PIETEIKUMU iespējams iesniegt klātienē - jāierodas skolā, līdzi ņemot pasi un iepriekš apgūtās izglītības dokumentus.


Nāc un iegūsti vidējo izglītību tālmācībā BEZ MĀCĪBU MAKSAS!

 

ĒRTI
Mācības notiek individuāli jebkurā Tev pieejamā laikā un vietā. Ērti  apvienot mācības ar darbu un ģimeni.


MŪSDIENĪGI
Mācies izmantojot mūsdienīgu saziņas veidu - internetu un studiju materiālus elektroniskā vidē.


KĀ MĀCĪTIES TĀLMĀCĪBĀ
Tālmācībā izglītojamie mācās attālināti, patstāvīgi apgūstot mācību vielu, atbilstoši mācību plāniem kārtojot kontroldarbus un ieskaites.

Kļūstot par mūsu skolas izglītojamo, Tu saņemsi pieejas paroli skolvadības sistēmai E-KLASE.

Sākoties jaunam mācību gadam, sistēmā atradīsi savai klasei atbilstošos mācību priekšmetus, konsultāciju grafiku un skolotāju kontaktus, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties un noskaidrot dažādus jautājumus gan par mācību saturu, gan par pārbaudes darbiem.

Vairākas reizes semestrī skolotājs savā mācāmajā priekšmetā būs ievietojis dažādus mācību materiālus – lasāmvielas, uzdevumus, treniņu darbus, pārbaudes darbus un izmantojamo literatūru.

...
Skatīts: 2193x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ceļš uz bagātību


     
      Programmas "Esi līderis!" divas komandas "DVS" un "Zeltenes" 5.martā piedalījās biznesa spēļu konkursā "Ceļš uz bagātību". Kopumā konkursā piedalījās 11 komandas no Latgales reģiona, tanī skaitā no Tilžas, Lubānas, Kārsavas, Nautrēniem.
      Spēļu mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu, uzņēmējspējas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās. Mūsu skolas komanda "DVS" ( Elīna Treikule, Elīna Kupruka un Violeta Selina) ierindojās 4.vietā, kas ir ļoti labs rādītājs! Biznesa spēles būtība: tā bija simulācijas spēle,kur katra komanda iejutās hokeja kluba īpašnieka lomā. Komandas stratēģiski plānoja un organizēja hokeja kluba darbību 10 gadu garumā - izsolē pirka sportistus,noteica reitingus,sadarbojās ar banku, aizņēmās naudu, veica peļņas un zaudējuma aprēķinusu.t.t. Kā jau biznesā notiek - liela nozīme bija veiksmei! Meitenes spēlē piedalījās ar lielu ieinteresētību un azartu! Pēc spēles Evija izteicās :"Tagad es saprotu, kāpēc mana mamma darbā "streso" par katru ciparu. Viena neievērota nulle var iedzīt bankrotā!"

      Savukārt, 6.martā APKC "Zeimuļs" Elīna Treikule, Evija Kozlovska, Inga Kruste un Līga Ratnika piedalījās apmācībās "Izaugsmes Forums". Tās ir komandu sacensības vidusskolēniem par labāko biznesa ideju. Lietderīgi ir tas, ka apmācības vada pieredzējuši uzņēmēji, lektori, tiek sniegts ieskats reģionālās uzņēmējdarbības attīstībā. Aprīļa sākumā meitenes piedalīsies "Ideju Foruma" pusfinālā Rēzeknē un, ja paveiksies, finālā Rīgā. Foruma mērķis ir radīt idejas problēmu risināšanai reģionos, kā arī veicināt izpratni jauniešos par biznesa iespējām Latvijā.

 

  Skolotāja I.Orlova

  05.03.2014

...
2014-03-26 20:43  |  Skatīts: 442x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sportojam


2014-03-26 19:44  |  Skatīts: 454x         Ieteikt draugiem       TweetMe