dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Izstāde - "Skola - 2018"


Jau februārī visus zinātkāros gaidīs izstāde "Skola 2018". Izstāde  "Skola 2018" - labākais palīgs izglītības ceļa izvēlē.

 

Izstāde „Skola” – nozīmīgākais izglītības notikums Latvijā, kas ik gadu tūkstošiem jauniešu piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par izglītības iespējām. Vairāk nekā 140 dalībnieku no 15 valstīm. Uzzini, izmēģini un izvēlies!

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 118x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Dabaszinātņu profesiju kaleidoskops"


Dricānu vidusskolā, 25.01.2018. notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Dabaszinātņu profesiju kaleidoskops”. Pasākumā piedalījās skolēni no projekta izmēģinājumskolām: Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola, Dricānu vidusskola,  kā arī skolēni no projektā neiesaistītām skolām

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 119x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Iepazīsti TeĀtri."


2017.gada 9.oktobrī, Rēzeknē, Rēzeknes nacionālo biedrību kultūras namā „Joriks” notika Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” karjeras attīstības atbalsta  pasākums „Iepazīsti TeĀtri”.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 134x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atziņas veiksmīgai karjerai.


 

  • "Atrodi to darbu, ko visvairāk mīli, un tev mūžā nevajadzēs strādāt nevienu dienu."

Konfūcijs

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 132x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Profesijas animācijā"


2017.gada 6.oktobrī, Dricānu vidusskolā, notika Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” karjeras attīstības atbalsta  pasākums "Profesijas animācijā", šajā pasākumā piedalījās arī projektā neiesaistītās skolas - Jaunstrūžānu un Gaigalavas pamatskolas.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 132x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Noderīgas saites!


Izglītība Latvijā:

www.niid.lv
Nacionālā izglītības iespēju datu bāze. Aktuālās izglītības programmas profesionālajās skolās, koledžās un augstskolās, uzņemšanas nosacījumi, jaunās programmas, e-konsultācijas, karjeras izvēles testi.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 98x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atbalsta materiāli karjeras izglītībā.


 

Atbalsta materiāli karjeras izglītībā

Skolēniem:

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 100x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dricānu vidusskolā ciemojās pārstāvji no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas.


       Piektdien, 16.februārī, pie mums, Dricānu vidusskolā, viesojās pārstāvji no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, lai 12.klases skolēnus mudinātu savas turpmākās izglītības gaitas turpināt kādā no Latvijas augstskolām vai universitātēm.

          Starp RTA pārstāvjiem bija trīs studenti – 1.kursa, 2.kursa un 4.kursa, kā arī RTA sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti, bija ieradušies arī kādreizējie RTU studenti, kuri savas mācības ir beiguši jau pirms vairākiem gadiem un tagad ir izglītoti, veiksmīgi cilvēki savās profesijās.

           Sarunā ar jauniešiem lielākoties tika uzsvērta nozīme izglītībai Latvijā, lai mudinātu skolēnus mācīties, nevis pēc vidusskolas beigšanas dotos darba meklējumos ārvalstīs. Tika noprezentēta arī prezentācija par RTA, par katru tās fakultāti, izglītības programmu, mācību ilgumu un katrā fakultātē notiekošajiem pasākumiem un tradīcijām. Visi tika aicināti aizdomāties par to, ka izglītība ir ļoti svarīga katra d

...
2018-02-16 14:15  |  Skatīts: 227x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀ vieta novada LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDĒ


             Janvārī notika LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDE 11. un 12.klašu izglītojamajiem. Šogad olimpiāde pirmo reizi tika rīkota tiešsaistē.

          Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMU  par iegūto 3.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē saņēma 12.klases skolniece  KEITIJA  KINDZULE, skolotāja Gunta Kazuševa.

     Paldies par ieguldīto darbu!

...
2018-02-13 11:12  |  Skatīts: 117x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lieliski panākumi Latgales reģionā !


23.01.2018 Balvos notika Latgales reģiona basketbola sacensības "Oranžā bumba"8. -9.klasei. Rēzeknes novada skolas pārstāvēja Dricānu vidusskolas audzēkņi un ieguva bronzas medaļas jeb 3.vietu🥉Paldies sportistiem par meistarīgo spēļu sniegumu un ieguldīto darbu.
Komandas sastāvs: Kristaps Obermans, Andris Keidāns, Jānis Dembovskis, Markuss Kalvāns, Viktors Pašķevičs, Stanislavs Golubovskis.
DVS saime ar jums lepojas!!!

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:51  |  Skatīts: 107x         Ieteikt draugiem       TweetMe