dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Ekopadome aicina


Eglītes skolas foajē

...
Skatīts: 70x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Domā "zaļi" un nes gaismu Latvijai


Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām no 1. oktobra līdz 5. novembrim Likteņdārzs aicināja Latvijas skolu skolēnus veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai piedalītos konkursā par lielāko novada sveci. Konkurss ir noslēdzies ar necerēti lielu atsaucību – tajā piedalījās 150 klases no 74 Latvijas skolām, kopā savācot

...
Skatīts: 68x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Rīcības nedēļa 2018


Ekoskolu Rīcības dienas ir plaša ikgadēja vides kampaņa Latvijā, kurā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skola, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mainīt priekšstatus un paradumus veselākas vides vārdā. Šogad kampaņa notiks no 29. oktobra līdz 4. novembrim un vienos vairāk nekā 43 600 skolēnu un 5200 pedagogu.

...
Skatīts: 67x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pasaules pārtikas diena


Varbūt ir vērts aizdomāties, kaut reizi gadā - 16.oktobrī!

Materiāls ņemts no

...
Skatīts: 66x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nepalaid garām!


Visā pasaulē arvien populārāka kļūst starptautiskā kustība “Āra izglītības diena” (Outdoor Classroom Day). Tajā iesaistās Ekoskolas un pārējās izglītības iestādes, kuras atbalsta mācību procesa jēgpilnu sasaistīšanu ar darbošanos ārpus iestādes telpām dabā.

...
Skatīts: 64x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pasaules labāko ziņu diena 2018


25.septembrī visos Latvijas reģionos notika informatīvi izglītojoša akcija ilgtspējīgas attīstības un rīcības atbalstam “Pasaules labāko ziņu diena”. Tā solidarizējās ar līdzīgām akcijām (plānoti virs 600 dažādi pasākumi), kas todien notika 107 Eiropas un pasaules valstīs. Akcija visas dienas garumā norisinājās 18 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās – Rīgā, Balvos, Cēsīs, Liepājā, Gulbenē, Kuldīgā, Brocēnos, Rēzeknē, Ogrē, Iecavā, Līvānos, Rēzeknes novadā, Kārsavas novadā, Rugāju novadā. Arī pie mums skolā varēja iepazīties ar akcijas iniciatora Latvijā – biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) izdoto

...
Skatīts: 61x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


21.septembris - diena bez AUTO


Skatīts: 52x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


“Latvijas skolas somas” aktivitātes Dricānu vidusskolā.


    „Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam ir nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus. Arī Dricānu vidusskolas skolēni ir izmantojuši šo piedāvāto iespēju.

...
2018-12-28 13:29  |  Skatīts: 123x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Projekts "Es savai videi"


   Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija sadarbībā ar Latvijas Zaļais punkts un projektu “Esi līderis!” organizē konkursu “Es savai videi”. Piedaloties tajā, jauniešiem ir iespēja pretendēt uz LĪDERA LIELO BALVU – bezmaksas aizraujošu un izzinošu ceļojumu. Dricānu vidusskolas projekta “Esi līderis!” dalībnieki ir izpildījuši konkursa 1.uzdevumu – izveidojuši 3 komandas un pieteikuši savas plānoto projektu idejas.

...
Komentāri (0)  |  2018-12-28 10:51  |  Skatīts: 86x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jaungada karnevāls


2018-12-27 14:09  |  Skatīts: 62x         Ieteikt draugiem       TweetMe