dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Dzejas stunda


2018-09-07 15:59  |  Skatīts: 115x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


2018./2019. mācību gada ieskaņas svinīgais pasākums


2018-08-24 14:42  |  Skatīts: 360x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


DRICĀNU VIDUSSKOLA GAIDA SKOLĒNUS


Potenciālais Dricānu vidusskolas audzēkni!

              Aicinām Tevi iegūt kvalitatīvu izglītību mūsdienīgā, inovatīvā, radošā, sportiskā, zaļi domājošā, materiāli un tehniski nodrošinātā skolā!

Mēs piedāvājam apgūt:

  • vispārējās pamatizglītības programmu
  • vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu;
  • vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena tālmācības programmu (12.klase);
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem;
  • speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

 

        10.- 12. klašu skolēniem, sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību,  ir iespēja iegūt  apmaksātu “B” kategorijas autovadītāja apliecību.

        Piedāvājam iespēju dzīvot skolas internātā.

        Ar prieku uzņemsim skolēnus visās klasēs!

 

 Dokumentus var iesniegt katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00

Mob.tel.: 29233625

 

Skatīts: 358x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


FESTIVĀLS "LAIKMETU SPĒLES" Dricānu vidusskolā


      Ceturtdien, 24.maijā ESF projekta 8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros Dricānu vidusskolā sadarbībā ar Rēzeknes teātri “Joriks” notika festivāls “Laikmetu spēles”

        Festivāls tika organizēts kā vienas dienas pasākums Dricānu vidusskolas sākumskolas un pamatskolas izglītojamajiem ar dažādiem  sasniegumiem, ietverot sevī starpdisciplināro mācīšanos: vēsture, literatūra, mūzika, teātris. Dricānu vidusskolas 4.-8.klašu skolēniem piebiedrojās arī kaimiņu skolu – Gaigalavas pamatskolas un Audriņu pamatskolas skolēni.

     Festivāla mērķis - attīstīt sadarbības un radošās prasmes, ieverot sevī starpdisciplināru mācīšanos multidisciplinārajā jomā, aktualizējot talantu un spēju pilnveidošanu un attīstīšanu, tādējādi  iegūstot zināšanas un prasmes vēstures, literatūras, mūzikas un aktiermākslas jomā.

   Diena iesākās ar kopējo iepazīšanos, iesildīšanos un ice-breaking vingrinājumiem. Pēc tam treneri Kārlis Tols, Kārlis Derums, Elīna Zujāne un Laura Atelsone, kuri katrs bija iejutušies kādā tēlā, sadalīja visus dalībnieku 4 grupās.

      Visas dienas garumā skolēni darbojās četrās radošajās darbnīcās, kurās, paši aktīvi iesaistoties, atraktīvi izglītojās, veidoja komandas garu un attīstīja savas radošās spējas un talantus. 

...
Skatīts: 171x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Iedvesmas stunda”


2018.gada 15.maijā, Dricānu vidusskolā notika, Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001, “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs", karjeras attīstības atbalsta  pasākums „Iedvesmas stunda”.

Vidusskolas skolēnus apciemoja visiem labi pazīstamas un populāras personības no Latgales, kuras ir zināmas arī visā valstī. Viens no tiem bija

...
Komentāri (0)  |  2018-05-15 13:15  |  Skatīts: 296x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Skanēs pēdējais zvans...


 

2018-05-14 10:34  |  Skatīts: 221x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


GODALGOTĀS VIETAS vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā


           Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde 2017./ 2018.mācību gadā izsludināja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu  skolu jaunatnei “Dzimtais novads bērna acīm”.

          Šajā konkursā kopumā tika iesniegti 85 darbi dažādās vecuma grupās. Dricānu vidusskola tika pārstāvēta ar 5 darbiem.  Pirmdien, 7.maijā Izglītības pārvaldē notika apbalvošanas pasākums un meistarklase Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolā. Izvērtējot visus konkursa darbus, žūrija darbu autoriem pasniedza pateicības par piedalīšanos un diplomus par iegūtajām godalgotajām vietām.

      Patiess prieks par 11.klases skolnieci DITU DEMBOVSKU, kura par savu darbu "Mēness atspulgs Liepkalna pļavās", saņēma Rēzeknes novada pašvaldības I PAKĀPES DIPLOMU.

      Tāpat arī lepojamies ar 12.klases skolnieces VILMAS  KOLNEJAS sniegumu, kura par savu darbu "Starp Dzērvanienes pakalniem ejot"  saņēma Rēzeknes novada pašvaldības II PAKĀPES DIPLOMU.

...
Skatīts: 137x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sēžamie uz paletēm


“Esi līderis! ” dalībnieki Viktorija Korsaka, Arkādijs Jeršovs un Daniels Omuls projektu konkursa “Es savai videi” ietvaros īstenoja projektu “Sēžamie uz paletēm”.

Sēžamo izgatavošanai skolēni iegādājās 10 lietotas koka paletes, tās noslīpēja, ietonēja un nolakoja. No skolā pieejamā auduma sašuva piecus sēžamos spilvenus un piepildīja tos ar GRAN granulām.

...
2018-05-08 15:29  |  Skatīts: 326x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es mācēju danci vest.


    20. aprīlis pagājis deju zīmē, jo notika Rēzeknes un Viļānu novadu deju kolektīvu skate. Šajā skatē piedalījās arī Dricānu vidusskolas deju kolektīvi. Varam būt gandarīti un lepni par saviem dejotājiem, jo kolektīvi tika atzinīgi novērtēti un ieguva:

8.-11. klašu

...
2018-04-26 19:42  |  Skatīts: 185x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


PANĀKUMI Valsts 18.atklātajā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures OLIMPIĀDĒ un konkursā "VUOLYUDZĀNI"


        Jau tradicionāli katru gadu aprīļa beigās Rēzeknē tiek rīkots Latgales reģiona skatuves runas konkurss “Vuolyudzāni” un  atklātā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures olimpiāde. Šogad 21.aprīlī abi pasākumi notika jau astoņpadsmito reizi. Dricānu vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās tajos un guva panākumus.

...
2018-04-26 14:56  |  Skatīts: 150x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.