dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Paldies Tev, mammu!


    


     Esmu lepns būt daļiņa no Tevis, mammu, būt daļiņa no sava parauga, no savas visaugatākās autoritātes, no man vismīļākā un tuvākā cilvēka. Viena diena gadā, Māmiņdiena, diena, kad mēs godinām savas māmiņas un pateicamies, ka viņas mums ir, ka mēs esam pateicoties viņām. Kad bērns iziet pāri sava nama slieksnim, mātes acs to pavada. Mātes sirds sajūt arī tālumā sava bērna sāpes, ciešanas, prieku un laimi. 
...
2016-05-05 16:19  |  Skatīts: 509x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Deju kolektīvu skate


Nedēļas nogalē satraukuma un gaidu caurstrāvota atmosfēra valdīja Bērzgales kultūras namā, kur notika Rēzeknes un Viļānu novadu skolēnu tautu deju kolektīvu skate.

 Šajā skatē Dricānu vidusskolu pārstāvēja 1.-4. un 6.-7.  klašu  deju kolektīvi.

Abi kolektīvi tika atzinīgi novērtēti, un ieguva 1. pakāpes

...
2016-04-25 16:05  |  Skatīts: 473x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


8.klases EKO vides plenērs KUSTĪBA. FOTO


               Aprīlis – talkošanas mēnesis.

        Talkas ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu.
...
2016-04-25 15:41  |  Skatīts: 440x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sasniegumi atklātajā ANGĻU VALODAS OLIMPIĀDĒ


22.aprīlī Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijā uz 3.atklāto Latgales novada angļu valodas olimpiādi         8.un 9.klašu skolēniem pulcējās 143 skolēni no 29 skolām. Olimpiāde tika organizēta sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldi un pilsētas angļu valodas MA  apvienību un ģimnāzijas angļu valodas skolotājiem.

              Dricānu vidusskolu pārstāvēja 2 skolēni - Gvido Igaunis un Māra Semule un abi dalībnieki ieguva godalgotās vietas:

-   DIPLOMS –  8.klases skolniekam GVIDO  IGAUNIM  par iegūto 3.vietu Latgales reģiona 3.atklātajā angļu valodas olimpiādē, skolotāja Zigrīda Zapāne;
...
2016-04-25 15:02  |  Skatīts: 507x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kārtējais klases piedzīvojums


            3.klases skolēni piedalījāmies zīmējumu un stāstu konkursā “Mūsu klases piedzīvojums”, kuru organizēja Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”. Kopā uzzīmējām “Māla pikuča ceļojumu” Latgales Kultūrvēstures muzejā, uzrakstījām par to stāstu.
...
2016-04-25 09:46  |  Skatīts: 428x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ekskursiju projektu konkurss "Pētīsim un uzzināsim Latvijas vēsturi". FOTO


 Arī šinī mācību gadā Monreālas Latviešu sabiedriskais centrs ar  nodibinājuma „Vītola fonds” starpniecību izsludināja ekskursiju projektu konkursu „Izzināsim un pētīsim Latvijas vēsturi”. Pagājušā gada panākumu spārnoti sākām čubināties pie pieteikuma izstrādāšanas. Visvisādus maršrutus pētot, rēķinot izdevumus, galavariants nosliecās par labu Daugavpils apskatei. Kad skolotāja S.Laizāne bija aizsūtījusi pieteikumu, sākās nemierpilna gaidīšana. Ir! No 175 skolu pieteikumiem apstiprināt 80, tai skaitā mūsējais.
...
2016-04-22 08:06  |  Skatīts: 518x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


3.MEŽA OLIMPIĀDE. FOTO


Šogad turpinot ekoskolas tradīciju, jau trešo gadu pēc kārtas notika Meža olimpiāde 1.-4.klasēm. Olimpiāde aizsākās marta beigās un turpinājās aprīlī, t.i., uzdevumus rociņām, prātam, iztēlei, kustībām, sajūtām risināja nedēļas garumā. Liels Paldies meža olimpiādes dalībniekiem, ekopadomes konsultantiem Vinetai T., Madarai D., Karinai C., Andai Š., Ramonai T.
...
2016-04-20 12:03  |  Skatīts: 422x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


LIELĀ TALKA 2016


Talkas ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu.
 
Projekta mērķis ir līdz 2018.gadam, Latvijas 100.dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē - dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

 
Šogad Dricānu vidusskolas kolektīvs Lielās Talkas aktivitātēs ņems dalību PIEKTDIEN, 22.APRĪLĪ.

 

          Lielajā Talkā mīļi aicinām piedalīties ikvienu Dricānu vidusskolas skolēnu, darbinieku un skolēnu vecākus, kam rūp ilgtspējīga valsts attīstība un iespēja dzīvot nepiesārņotā, skaistā vidē.

       Talkošanas vietā jāierodas darbam un laika apstākļiem piemērotā apģērbā! Līdzi jāņem darba cimdi un darba rīki - grābekļi, krūmu šķēres u.c.

Talkošanas daudzveidība. Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus... Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem!
...
2016-04-19 09:16  |  Skatīts: 422x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Visiem godalgotas vietas!


Kokam, lai tas varētu zarot un kuplot,

Vajadzīgas dziļas un stipras saknes,

Cilvēkam tādas spēka devēja saknes ir dzimtā puse.

            Jau 16 reizi trešajā aprīļa sestdienā Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijā notika skatuves runas konkurss

...
2016-04-18 16:08  |  Skatīts: 473x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atvadas no ziemas


      12. aprīlī skolā notika EKOpadomes rīkotais pasākums “Atvadas no ziemas”. Lai kavētos atmiņās par ziemu un atvadītos no tās, visiem bija jāierodas vilnas zeķītēs. Pasākums noritēja Latgaliskā gaisotnē, kur folkloras kopas “Driceiši” dalībnieki, skolotājas Gunitas vadībā, rādīja un mācīja citiem jautras pavasara sagaidīšanas dziesmas un dančus.

...
Skatīts: 420x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.