dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Atkal GARŠĪGI LIKUMI


4 gadi, 75 Latvijas pilsētas un pagasti, lekcijas & vizītes 92 skolās & tehnikumos, 30+ izcili Latvijas pavāri & eksperti, 5786 skolēnu & jauniešu: ar šādu statistiku noslēgsies Vislatvijas projekts - GARŠĪGIE LIKUMI, kurā jaunieši atraktīvā veidā caur ES pārtikas likumu prizmu apguva lēmumu pieņemšanu ES.

...
Skatīts: 83x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dubultuzvara!!!!


  1. janvārī Dricānu vidusskolas sporta zālē notika 8. – 9. klašu basketbola sacensības “Oranžā bumba” . Sacensībās piedalījās 5 meiteņu un 6 zēnu komandas.

Dricānu vidusskolas zēni un meitenes pārliecinoši izcīnīja 1. vietu !!!

...
Komentāri (0)  |  2019-01-25 10:08  |  Skatīts: 94x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Karjeras attīstības atbalsta pasākums "Karjeras laboratorija".


ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Dricānu vidusskolā notika pasākums „Karjeras laboratorija”, kurā piedalījās skolēni no 7. – 12.klasēm, arī no kaimiņu skolām – Audriņu un Gaigalavas pamatskolām.

...
Komentāri (0)  |  2019-01-22 13:42  |  Skatīts: 81x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


SPOTRLAND Pirmie soļi basketbolā!!!


Piektdien, 18.01., Dricānu vidusskolas mazie basketbolisti devās uz Maltas daudzfunkcionālo sporta zāli, lai piedalītos 10 dažādās stafetēs ar un bez basketbola elementiem,kā arī atbildēja uz dažādiem erudīcijas jautājumiem . Dricānu mazie basketbolisti bija nepārspējami un ieguva ceļazīmi uz finālu, kas norisināsies 15. februārī Salaspilī, Salaspils sporta kompleksā.

...
Komentāri (1)  |  2019-01-18 17:05  |  Skatīts: 106x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jaunietēm 2. vieta Latgales reģiona sacensībās basketbolā


Trešdien, 16.01.2019, Balvos notika Latgales reģiona sacensības basketbolā, kurās piedalījās arī Dricānu vidusskolas jaunietes. Meitenes, ļoti sīvā cīņā, tomēr piekāpās Daugavpils komandai un izcīnīja 2. vietu.

Komandas sastāvs: Ija Obrumane, Diāna Petrunina, Linda Laganovska, Anda Švilpa, Aurēlija Zariņa, Milana Laizāne.

...
Komentāri (0)  |  2019-01-18 09:34  |  Skatīts: 76x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vidusskolu kauss basketbolā !


Piektdien, 11. janvārī, Dricānu vidusskolas sporta zālē notika basketbola sacensības vidusskolēniem. Arī Dricānu vidusskolas jaunieši un jaunietes  veiksmīgi piedalījās sacensībās, izcīnot godalgotās vietas.

Jaunietes izcīnīja 1. vietu-komandas sastāvs: Aurēlija Zariņa, Diāna Petrunina, Anda Švilpa, Ija Obrumane, Linda Laganovska, Ramona Trauberga, Diāna Uļjanova, Milana Laizāne.

...
Komentāri (0)  |  2019-01-11 19:36  |  Skatīts: 102x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Gudrs vēl gudrāks !


Ceturtdien, 10. janvārī, LTV studijā notika 10. klašu skolnieku 3. raidījuma filmēšana erudīcijas spēlei “Gudrs vēl gudrāks ! ” .  Arī Dricānu vidusskolas 10.klases skolnieks Jānis Vespers  un viņa klasesbiedri, tika uzaicināts piedalīties raidījumā. Jānis savas zināšanas apliecināja ļoti augstā līmenī. Bet par to, kā īsti veicās Jānim spēlē, varēs noskatīties 14. februāri LTV kanālā.

...
Komentāri (1)  |  2019-01-11 18:30  |  Skatīts: 150x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atbildīgi par tiem, kurus pieradinām.


   20. decembrī Dricānu vidusskolā notika labdarības akcija “Atbildīgi par tiem, kurus pieradinām”. Tās mērķis bija savākt ziedojumus Rēzeknes dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

    Akcijas laikā tika saziedoti 87 eiro, kas kopā ar dzīvnieku pārtiku 8. janvārī nogādāti uz dzīvnieku patversmi. Naudu varēs izmantot medicīnisko pakalpojumu un medikamentu iegādei, kā arī pilnvērtīga uztura nodrošināšanai dzīvnieku patversmē esošajiem suņiem un kaķiem.

...
2019-01-11 14:57  |  Skatīts: 134x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kas gan tie par Ziemassvētkiem, bez tirdziņa


Semestra pēdējā mācību nedēļa iesākusies īpaši krāšņi un gardi - 20. decembra rīta agrumā Dricānu vidusskolas saime pulcējās, lai tirgotos un iepirktos pašu sarīkotajā Ziemassvētku tirdziņā! Tirdziņš bija veidots, lai mudinātu dzīvot veselīgi – atbalstīt vietējo produkciju, roku darbu, produkciju, kas nes iespējami mazāku eko pēdu, draudzīgs un “uzrunājošs” iepakojums. Kā arī mudināt ne tikai būt patērētājam, bet būt arī devējam – ziedot Rēzeknes dzīvnieku patversmei. Paldies visām skolēnu ģimenēm par iesaistīšanos gardumu un skaistumu gatavošanā, lai tirdziņš izdotos tik jauks!

...
Skatīts: 100x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sagaidīsim ziemas draugus - putnus


Katrs dabas draugs uzskatīs par savu pienākumu palīdzēt mūsu draugiem – putniem pavadīt bargo ziemu. Putnu barotavas ierīkošana neprasa nekādas lielas pūles, ne arī izdevumus. To katrs var viegli veikt, ja ar patiku un mīlestību ķeras pie šā darba.

...
Skatīts: 73x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.