dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Noslēgusies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2017. gadā realizācija.


   Dricānu vidusskolas Skolēnu parlaments piedalījās un realizēja projektu ”Skolēnu parlaments – skanīgs un vienots!”. Kopējā projekta summa 510 EUR. Tika iegādāta pārnēsājamā aktīvā akustiskā sistēma, mikrofons un statīvs, kas pielāgota āra apstākļiem un uzlabos tieši āra pasākumu kvalitāti Dricānu vidusskolā. Iegādājoties šo skaņu aparatūru, skolā organizētie pasākumi kļūs vēl daudzveidīgāki un kvalitatīvāki, par ko ir liels prieks. Bet tas nav viss. Projekta ietvaros tika iegādāti arī vienādi 20 krekliņi ar attiecīgo Dricānu vidusskolas apdruku. Šos krekliņus varēs izmantot gan Skolēnu Parlamenta pārstāvji, gan skolotāji, gan arī skolēni, kuri piedalās dažādos konkursos vai aktivitātēs un pārstāv Dricānu vidusskolu, kas ļaus sajusties vienotiem Dricānu vidusskolā.

...
2017-10-16 10:28  |  Skatīts: 167x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Īstenots Rēzeknes novada pašvaldības BJSS projekts “Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde fizisko aktivitāšu veicināšanai ”


Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā Lauksaimniecības pārvalde ir apstiprinājusi projekta pieteikumu “Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde fizisko aktivitāšu veicināšanai” (Nr. 17-01-AL15-A019.2202-000007) , kas tika iesniegts ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu konkursu izsludināja biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība”.
...
2017-10-16 10:07  |  Skatīts: 193x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dricānu vidusskolas dalība projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"


       
      Sākot ar 2017.gada septembriDricānu vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansētā projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" (projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001).

      Projekta mērķis ir nodrošināt izglītības pakalpojuma daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

        Galvenās aktivitātes:


1. Ilgtspējīgu individuālās pieejas attīstības pasākumu nodrošināšana mācību satura apguvei – individualizētas atbalsta personāla nodarbības, praktiskās nodarbības, mācību vizītes, u.c.

2. Ilgtspējīgu alternatīvu neformālās izglītības un ārpusstundu pasākumu  nodrošināšana - inovatīvas interešu izglītības programmas (STEM jomā), tehniskās dienas, radošās darbnīcas, festivāls u.c.

3. Pedagogu profesionālās pilnveides pasākumi.

    2017./2018.māc.g. 1.semestrī Dricānu vidusskolā jau tiek īstenotas praktiskās nodarbības matemātikā 1.-6.klasēm, praktiskās nodarbības matemātikā 7.-9.klasēm, praktiskās nodarbības fizikā 7.-9.klasēm, interešu izglītības nodarbības robotikā 1.-6.klasēm un multimediju pulciņš, kā arī individuālās speciālā pedagoga konsultācijas.

        17.oktobrī  projekta aktivitātēs iesaistītie 2.-6.klašu izglītojamie dosies mācību vizītē uz zinātkāres centru ZINOO Daugavpilī un 29.novembrī Dricānu vidusskolā notiks Tehniskā diena "Izmēģini, Uzzini, Aizraujies"  kopā ar SIA ASPIRED.

         Projektu plānots īstenot 2 mācību gadus.

...
Skatīts: 164x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Āra izglītības diena


12.oktobrī, tūkstošiem skolu visā pasaulē piedalīsies Āra izglītības dienā. Aicinu arī jūs - skolēnus un pedagogus  piedalīties šajā pasaules mēroga kampaņā un vadīt nodarbības dabā. Izmantojiet iespēju pavadīt dienu svaigā gaisā, radoši izmantot dabas resursus dažādu priekšmetu apguvē un vienlaikus stiprināt saikni ar apkārtējo vidi!
...
2017-10-09 14:11  |  Skatīts: 246x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Uzņemšana vidusskolas saimē


       Viena no Dricānu vidusskolas tradīcijām ir 10.klases „iesvētīšana”  vidusskolēnu kārtā. Pasākumu organizē un vada 11.klase. Šogad iesvētību tēma ir „Vidusskolas mazulīši”, tas nozīmē, ka desmitajiem atbilstoši jasaģērbjas, ko viņi arī atraktīvi, ar humoru, pašcieņu dara. Pasākums pulcē skatītājus, kuri ar aizrautību vēro notiekošo, bet desmitie godam iztur pārbaudījumus.

...
2017-10-04 15:24  |  Skatīts: 234x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atslēga ir centība, neatlaidība ...


Septembra intervija tapusi ar 12.klases skolnieci Keitiju Kindzuli, kas sevi parādījusi kā zinošu, centīgu, muzikālu, atraktīvu, ....... cilvēku.
1.Ikvienam no mums bērnībā bija kāda profesija, kas šķita satriecoša un toreiz neiespējama. Kāda profesija aizrāva Tevi?
Agrā bērnība vēlējos būt skolotāja vai friziere, bet vēlāk plāni mainījās. Nolēmu, ka gribu kļūt par lidmašīnas pilotu, šī ideja tiešām tagad liekas satriecoša un tajā paša laikā neiespējama.
...
2017-10-03 15:10  |  Skatīts: 275x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pievienojies...


Nākamnedēļ sāksies nu jau par ikgadēju tradīciju kļuvušās Ekoskolu Rīcības dienas. Kopš 2012. gada skolas no visas pasaules, tostarp gandrīz 200 skolas Latvijā, rīko dažāda veida un mēroga pasākumus, lai aicinātu sabiedrību pievērsties videi draudzīgākam dzīvesveidam. Šogad Ekoskolu Rīcības dienas notiks no 30. oktobra līdz 5. novembrim.
...
2017-10-01 08:18  |  Skatīts: 219x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Starptautiskais ekoskolu sertifikāts saņemts. FOTO


12. septembrī plkst. 10.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana – 132 skolas saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu, bet vēl 69 skolas ieguva Latvijas Ekoskolas sertifikātu. Mūsu skola jau 6.reizi saņēma  Ekoskolu sertifikātu, par ko liels prieks! Paldies skolas aktīvistiem un visiem, kas atbalsta šo kustību!

...
2017-09-27 12:36  |  Skatīts: 394x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


N.Rancāna balva izcilākajiem Latgales pedagogiem


      24.septembrī Viļānu kultūras namā, sagaidot Latvijas valsts simtgadi un turpinot tradīciju novērtēt skolotāja profesiju un pedagogu ieguldījumu latviskās un latgaliskās kultūras un tradīciju ieaudzināšanā jaunajā paaudzē, Latgalīšu kulturys bīdreiba jau trešo reizi pasniedza Nikodema Rancāna gada balvu Latgales reģiona izcilākajiem pedagogiem.
...
2017-09-25 14:28  |  Skatīts: 208x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pasaules labāko ziņu diena


   
   Pirmdien, 25. septembrī visos Latvijas reģionos notiks informatīvi izglītojoša akcija ilgtspējīgas attīstības un rīcības atbalstam “Pasaules labāko ziņu diena”.
     Akcija “Pasaules labāko ziņu diena” solidarizēsies ar līdzīgām akcijām, kas todien notiks vairāk nekā 50 Eiropas un pasaules valstīs. Akcija visas dienas garumā norisināsies 18 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās – Rīgā, Balvos, Cēsīs, Liepājā, Gulbenē, Kuldīgā, Brocēnos, Rēzeknē, Ogrē, Iecavā, Līvānos, Rēzeknes novadā, Kārsavas novadā, Rugāju novadā. No Rēzeknes novada akcijā “Pasaules labāko ziņu diena” piedalīsies jaunieši no Kaunatas vidusskolas, Nautrēnu vidusskolas, Dricānu vidusskolas un Audriņu pamatskolas.
...
2017-09-22 14:44  |  Skatīts: 185x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.