dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

GODALGOTĀ vieta novada LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDĒ


             Janvārī notika LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS OLIMPIĀDE 11. un 12.klašu izglītojamajiem. Šogad olimpiāde pirmo reizi tika rīkota tiešsaistē.

          Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMU  par iegūto 3.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē saņēma 12.klases skolniece  KEITIJA  KINDZULE, skolotāja Gunta Kazuševa.

     Paldies par ieguldīto darbu!

...
2018-02-13 11:12  |  Skatīts: 209x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lieliski panākumi Latgales reģionā !


23.01.2018 Balvos notika Latgales reģiona basketbola sacensības "Oranžā bumba"8. -9.klasei. Rēzeknes novada skolas pārstāvēja Dricānu vidusskolas audzēkņi un ieguva bronzas medaļas jeb 3.vietu🥉Paldies sportistiem par meistarīgo spēļu sniegumu un ieguldīto darbu.
Komandas sastāvs: Kristaps Obermans, Andris Keidāns, Jānis Dembovskis, Markuss Kalvāns, Viktors Pašķevičs, Stanislavs Golubovskis.
DVS saime ar jums lepojas!!!

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:51  |  Skatīts: 372x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Kauss Dricānu vidusskolas audzēkņiem!


 

Dricānu vidusskolas sporta zālē notika basketbola sacensības "Skolu kauss" 8.- 9.klasēm. Dricānu vidusskolas puiši izcīnīja zelta medaļas un uzvarēju kausu🏆. Komandas sastāvs: Andris Keidāns, Markuss Kalvāns, Stanislavs Golubovskis, Jānis Dembovskis, Jānis Vespers,Viktors Pašķevičs, Kristaps Obermans.
Sacensību labākai spēlētājs - Kristaps Obermans.🏀
Meitenes ieguva godalgotās .Komandas sastāvs: Aurēlija Zariņa, Ramona Trauberga, Anda Švilpa, Anastasija Abramova, Darja Selina,Anna Abramova, Milana Laizāne.
PALDIES par ieguldīto darbu un izcilo meistarību. DVS saime ar jums LEPOJAS!!!

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:46  |  Skatīts: 210x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Jauniešu kauss basketbolā!


Paldies Dricānu vidusskolas audzēkņiem par lielisko basketbola spēles sniegumu vidusskolu basketbola sacensībās Oranžā bumba. 
Meitenes izcīnīja godalgoto 1. vietu,komandas sastāvs: Anda Švilpa,Aurēlija Zariņa, Ramona Trauberga,Evija Alvīne Brokāne,Ija Obrumane, Diāna Petrunina, Darja Selina.
Savukārt jaunieši izcīnija 2.vietu,komandas sastāvs: Iļja Jeršovs, Vitālijs Žuks, Jānis Gorodničijs,Raitis Pizičs,Kristaps Obermans,Markuss Kalvāns,Andris Keidāns,Jānis Dembovskis,Jānis Vespers,Stanislavs Golubovskis. 
Labākās spēlētājas balvu saņēma IJA OBRUMANE!
Paldies basketbolistiem un viņu vecākiem par ieguldījumu jauniešu vispusīgajā fiziskajā sagatavotībā...

Komentāri (0)  |  2018-02-09 18:42  |  Skatīts: 228x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Balsis 2018


  Gatavojoties Latvijas valsts 100gadei, apzinot un padziļinot zināšanas par sava kultūrvēsturiskā novada tautasdziesmu mantojumu, 9. februārī notika Rēzeknes un Viļānu novadu skolu jaunatnes vokālās mūzikas konkurss "Balsis".

  Dricānu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja divi vokālie ansambļi.

8.-12. klašu vokālais ansamblis ieguva augstāko pakāpi.

  Dalībnieki: Darja Selina, Alise Amanda Braze, Laima Loreta Treikule, Laura Saveļjeva, Ramona Trauberga, Keitija Kindzule, Daiga Troška, Katrīna Semule, Valērija Šodnaka, Milana Laizāne.

3.-7. klašu vokālais ansamblis ieguva 1. pakāpi.

  Dalībnieki: Evija Drebeinieka, Diāna Boičenko, Estere Abramova, Sabīne Trauberga, Lauma Pučeite, Eliza Fiļipova, Alise, Amanda Braze, Laima Loreta Treikule.

Paldies dziedātājām un skolotājam Jānim Veļičko par ieguldīto darbu!

 

 

 

...
2018-02-09 15:09  |  Skatīts: 378x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Uzvelc silto džemperi, zeķes un izglāb pasauli arī tu!


Šī gada 16. februārī skolas, uzņēmumi un citas organizācijas ir aicināti piedalīties ikgadējā akcijā “Silto džemperu diena”. Akcijas mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus. Silto džemperu dienā skolas nedaudz samazina temperatūru telpās, un visi ir aicināti uzvilkt siltāku džemperi, zeķes, kas arī simboliskā veidā apliecina atbalstu iniciatīvai. Papildus tam skolas organizē arī dažādus citus izglītojošus pasākumus un integrē klimata pārmaiņu tēmu mācību stundās.

...
2018-02-09 14:10  |  Skatīts: 265x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vēl viens kauss Drcānu vidusskolai!!!


Šodien, 08.02.2018 Maltas vidusskolas sporta zālē notika 4.-5. klases basketbola sacensības” Oranžā bumba ”, arī šajā vecuma grupā Dricānu vidusskolas skolēni bija nepārspējami.

Pārliecinoši 1. vietu , zelta medaļas, diplomus un uzvarētāja kausu ieguva Dricānu vidusskolas meitenes.

Komandas sastāvs: Sintija Stroža, Zelma Semule, Loreta Laima Treikule, Estere Abramova, Diāna Boičenko, Krista Kokina, Evija Drebeinieka.

Rēzeknes novada 4.-5. klašu labākā spēlētāja Zelma Semule!!!

Zēni ieguva godalgoto 2.vietu, sudraba medaļas un diplomus.

Komandas sastāvs: Andrejs Bogdanovs, Daniels Ceirulis, Emīls Sedols, Armands Kančs, Kaspars Saveļjevs, Nikita Koroļkovs, Igors Plešanovs, Markuss Kozlovs.

Paldies visiem basketbolistiem par čaklo darbu, cīņas sparu, izturību un vispusīgo fizisko sagatavotību. Jāteic, ka skolu sacensības basketbolā ir noslēgušās, bet patiess gandarījums, ka 4 no 8 labāko spēlētāju tituli ir Dricānu vidusskolas audzēkņi.

 Patiess lepnums visam Dricānu vidusskolas kolektīvam!

Sporta skolotāja: Inese Bolšija

Komentāri (0)  |  2018-02-08 17:42  |  Skatīts: 278x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Rūpes par lidojošiem draugiem. FOTO


Visierastākās, protams, ir koka barotavas. Dricānu sākumskolas skolēni gatavoja barotavas no otrreizējiem materiāliem. Viens no būtiskākajiem kritērijiem uz ko audzinātājas lika uzsvaru, lai putns var tikt viegli ielidot iekšā, viegli paņemt sarūpēto barību. Jo barotava ir brīvāka, jo viņam vieglāk ir piekļūt klāt barībai.
...
2018-02-07 11:41  |  Skatīts: 247x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


DVS LOGO konkurss


Dricānu vidusskolas Logo konkursa nolikums

1.Konkursa organizētājs.

1.1. Rēzeknes novada Dricānu vidusskola.

2. Konkursa mērķis.

...
2018-02-05 15:15  |  Skatīts: 288x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GODALGOTĀ vieta novada FIZIKAS OLIMPIĀDĒ


          19.janvārī notika Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības FIZIKAS OLIMPIĀDE 9., 10., 11. un 12.klašu skolēniem. Dricānu vidusskolu šajā olimpiādē pārstāvēja trīs dalībnieki un tika iegūta arī godalgotā vieta.

                                              

          Rēzeknes novada pašvaldības DIPLOMS –   9.klases skolniekam JĀNIM  VESPERAM par iegūto 1.VIETU Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības fizikas olimpiādē, skolotājs Jānis Ikstens.

       Paldies abiem Jāņiem par labi padarīto darbu! ;)

2018-02-05 10:53  |  Skatīts: 192x         Ieteikt draugiem       TweetMe