dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

dricanu-vidusskola: DVS--->EKO

 Latviski По русский In English

Īstenots Rēzeknes novada pašvaldības BJSS projekts “Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde fizisko aktivitāšu veicināšanai ”


Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā Lauksaimniecības pārvalde ir apstiprinājusi projekta pieteikumu “Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde fizisko aktivitāšu veicināšanai” (Nr. 17-01-AL15-A019.2202-000007) , kas tika iesniegts ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu konkursu izsludināja biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība”.
...
2017-10-16 10:07  |  Skatīts: 296x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dricānu vidusskolas dalība projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"


       
      Sākot ar 2017.gada septembriDricānu vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansētā projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" (projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001).

      Projekta mērķis ir nodrošināt izglītības pakalpojuma daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

        Galvenās aktivitātes:


1. Ilgtspējīgu individuālās pieejas attīstības pasākumu nodrošināšana mācību satura apguvei – individualizētas atbalsta personāla nodarbības, praktiskās nodarbības, mācību vizītes, u.c.

2. Ilgtspējīgu alternatīvu neformālās izglītības un ārpusstundu pasākumu  nodrošināšana - inovatīvas interešu izglītības programmas (STEM jomā), tehniskās dienas, radošās darbnīcas, festivāls u.c.

3. Pedagogu profesionālās pilnveides pasākumi.

    2017./2018.māc.g. 1.semestrī Dricānu vidusskolā jau tiek īstenotas praktiskās nodarbības matemātikā 1.-6.klasēm, praktiskās nodarbības matemātikā 7.-9.klasēm, praktiskās nodarbības fizikā 7.-9.klasēm, interešu izglītības nodarbības robotikā 1.-6.klasēm un multimediju pulciņš, kā arī individuālās speciālā pedagoga konsultācijas.

        17.oktobrī  projekta aktivitātēs iesaistītie 2.-6.klašu izglītojamie dosies mācību vizītē uz zinātkāres centru ZINOO Daugavpilī un 29.novembrī Dricānu vidusskolā notiks Tehniskā diena "Izmēģini, Uzzini, Aizraujies"  kopā ar SIA ASPIRED.

         Projektu plānots īstenot 2 mācību gadus.

...
Skatīts: 217x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Uzņemšana vidusskolas saimē


       Viena no Dricānu vidusskolas tradīcijām ir 10.klases „iesvētīšana”  vidusskolēnu kārtā. Pasākumu organizē un vada 11.klase. Šogad iesvētību tēma ir „Vidusskolas mazulīši”, tas nozīmē, ka desmitajiem atbilstoši jasaģērbjas, ko viņi arī atraktīvi, ar humoru, pašcieņu dara. Pasākums pulcē skatītājus, kuri ar aizrautību vēro notiekošo, bet desmitie godam iztur pārbaudījumus.

...
2017-10-04 15:24  |  Skatīts: 290x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atslēga ir centība, neatlaidība ...


Septembra intervija tapusi ar 12.klases skolnieci Keitiju Kindzuli, kas sevi parādījusi kā zinošu, centīgu, muzikālu, atraktīvu, ....... cilvēku.
1.Ikvienam no mums bērnībā bija kāda profesija, kas šķita satriecoša un toreiz neiespējama. Kāda profesija aizrāva Tevi?
Agrā bērnība vēlējos būt skolotāja vai friziere, bet vēlāk plāni mainījās. Nolēmu, ka gribu kļūt par lidmašīnas pilotu, šī ideja tiešām tagad liekas satriecoša un tajā paša laikā neiespējama.
...
2017-10-03 15:10  |  Skatīts: 381x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


N.Rancāna balva izcilākajiem Latgales pedagogiem


      24.septembrī Viļānu kultūras namā, sagaidot Latvijas valsts simtgadi un turpinot tradīciju novērtēt skolotāja profesiju un pedagogu ieguldījumu latviskās un latgaliskās kultūras un tradīciju ieaudzināšanā jaunajā paaudzē, Latgalīšu kulturys bīdreiba jau trešo reizi pasniedza Nikodema Rancāna gada balvu Latgales reģiona izcilākajiem pedagogiem.
...
2017-09-25 14:28  |  Skatīts: 252x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pasaules labāko ziņu diena


   
   Pirmdien, 25. septembrī visos Latvijas reģionos notiks informatīvi izglītojoša akcija ilgtspējīgas attīstības un rīcības atbalstam “Pasaules labāko ziņu diena”.
     Akcija “Pasaules labāko ziņu diena” solidarizēsies ar līdzīgām akcijām, kas todien notiks vairāk nekā 50 Eiropas un pasaules valstīs. Akcija visas dienas garumā norisināsies 18 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās – Rīgā, Balvos, Cēsīs, Liepājā, Gulbenē, Kuldīgā, Brocēnos, Rēzeknē, Ogrē, Iecavā, Līvānos, Rēzeknes novadā, Kārsavas novadā, Rugāju novadā. No Rēzeknes novada akcijā “Pasaules labāko ziņu diena” piedalīsies jaunieši no Kaunatas vidusskolas, Nautrēnu vidusskolas, Dricānu vidusskolas un Audriņu pamatskolas.
...
2017-09-22 14:44  |  Skatīts: 230x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


“Rudens raža” pagarinatas darba dienas grupā. FOTO


            Ir pagājusi tikai  nedēļa kā sācies jaunais mācību gads, bet izglītojamie jau ir veiksmīgi adaptējušies skolā. Par to liecina pirmās pašu organizētās aktivitātes.
            Ļoti izzinoši un  atraktīvi 5.klases skolnieces 11.septembrī pagarinātās darba dienas grupas audzēkņiem noorganizēja plastilīna radošās darbnīcas “Rudens ražas novākšana”. Meitenes pašas bija sagādājušas gan plastilīnu veidošanai, gan sarūpējušas dāvanas pasākuma dalībniekiem. Audzēkņi no plastilīna izveidoja gan ābolu grozus, gan ziedus, gan aitiņu, gan suni, kurš palīdzot rakt kartupeļus. Katrs dalībnieks mācījās prezentēt savu mākslas darbu, kas arī labi izdevās!
...
2017-09-18 10:58  |  Skatīts: 483x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dzejas diena


Komentāri (0)  |  2017-09-14 11:48  |  Skatīts: 241x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Vītola fonds un Rigvir mūs mīl. FOTO


Piektdien, 8. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika svinīgs pasākums, kurā tika pasniegtas Vītolu fonda stipendijas, kuras nodrošina Rigvir holdings. Stipendiju konkursa mērķis ir sniegt atbalstu centīgiem vidusskolēniem pēdējā mācību gadā, lai sagatavotos studijām augstskolās. Stipendijas un piemiņas balvas saņēma 14 skolēni, kuru vidū bija mūsu 12.klases skolniece Keitija Kindzule
...
2017-09-13 11:51  |  Skatīts: 560x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Aprīlis
3.aprīlis - Lieldienu pasākums 1.-6.kl.
5.aprīlis - Vecāku diena
...
2017-08-30 11:51  |  Skatīts: 467x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.